Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek is szokott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek is szokott hányingeretek lenni amikor lenyelitek a spermát?

Figyelt kérdés

Sokszor van hogy a páromat csak lesz..pom és akkor általában lenyelem , de akkor mindig hányingerem lesz . Az tény hogy a páromnak bőven van "nemes anyaga" (külföldön dolgozik , csak hétvégén jön haza ) ,szóval mikor lenyelem akkor nem győzőm nyelni . Lehet hogy a mennyiség a sok nekem , és azért van hányingerem ?


Nektek is volt már olyan hogy a szop@s után mikor lenyeltétek ti is rosszul lettetek , hányingeretek volt esetleg még hánytatok is ???



2017. máj. 30. 16:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Igen és sajnos 90%-ban vissza is jönn
2017. máj. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nincs vele semmi bajom.
2017. máj. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%

Nem.


Töményebb folyadékokat nem iszol/nem ittál soha az életben?


Állagra csukamájolaj, tömény szörp, szirupok, szószok, mártások amikhez hasonlótani lehetne.


Nekem semmi negatív értelemben vett extra nincs benne amiért zavarna

2017. máj. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
komolyan ? akkor ez nem velem egyedi dolog . szerinted miért van hogy rosszul leszünk és te még hánysz is tőle ?
2017. máj. 30. 16:19
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
#3 Állagra én inkább a takonyhoz hasonlítanám :D de istenem. Ez legyen a legrosszabb, ami történik velem.
2017. máj. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%
A barátomét szívesen nyelem le, sosem volt rossz érzésem miatta.
2017. máj. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%

Az első oráltól kezdve lenyeltem a barátomnak. Szeretem az ízét, egész édes. Nem volt hányingerem tőle soha.

Nem tudom neked miért van :/

N

2017. máj. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%
Fogalmam sincs egyszerűen nem bírja a gyomrom lehet erős az íze azért vagy hírtelen megüli a gyomrom. De nincs rossz íze
2017. máj. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
és mindig vagy csak alkalmanként szoktál hányni ?
2017. máj. 30. 16:48
 10/19 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is szokott ilyesmi bajom lenni, de olyan, hogy tényleg visszajött volna, még sosem. Volt barátomé nem volt ízre olyan rossz, lenyeltem, bár annyira nem kívántam, attól nem volt bajom. Aztán voltam egy másik sráccal, na az övé rendesen marta a gyomrom. Ízre talán nem volt olyan rossz, de egy részt neki is sok volt, és alig bírtam hirtelen lenyelni, úgy hogy azért kevésbé ízleljem. Pedig semmi káros szokása nem volt, normálisan is étkezett. De utána még órákig éreztem nem is a számban, hanem a gyomromban, hogy mar. Mondjuk, nekem savra is érzékeny, lehet, összefügg :)
2017. máj. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!