Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért nézik le a kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nézik le a kevésbé jómódú férfiakat? A nőknek tulajdonképpen mi számít?

Figyelt kérdés

Legalábbis Pesten így néz ki. Főleg a csinosabb nők fent hordják az orrukat. Az egyik fele azt várja el, hogy diplomás értelmiségi legyél, a másik hogy pénzes, de nem árt ha hozzá jóképű és izmos is vagy.

Akkor a nők tulajdonképpen mit is papolnak folyamatosan a nagy szerelemről meg ezekről? Mert nem egy ilyet tudnék mondani, hogy a nőknél az anyagi háttér jobban számított.

Érdekes, én férfiként sose ezt nézném, tőlem a sarki zöldséges lány is lehet a szerelmem, ha valami megfog benne.



2017. szept. 12. 17:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Nekem az számít, hogy a férfi legyen annyira intelligens, hogy ne kérdezzen ilyeneket.
2017. szept. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%

Nekem az igényesség. Őszintén nem érdekel, hol van anyagilag az illető, ha egy szakadt, ápolatlan izének néz ki, egyszerűen nem fog meg. Sok amúgy a tehetősek között is, aki mackónadrágban, zsíros/kócos hajjal, csimbókos szakállal mászkál, vagy koszos körmökkel/rossz fogakkal. Bocsánat, de ezektől (és minden kombinációjuktól) én undorodom.


Az igényesség, az önkritika és a stílus nem kerül pénzbe attól a szinttől, hogy van mit enned, és tudod fizetni a számlákat. Olyan nincs, hogy valaki nem tud megengedni magának hét 2 hajmosást és naponta tisztálkodást, meg néha napján valami mosott/ízléstelen szar helyett rendes ruhákat, miközben van kocsija, mobilja, esetleg dohányzik is, vagy eljár iszogatni, és a többi szar.

2017. szept. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%
És akkor az önkritikához csapjuk hozzá azt is, hogy nem fér valakinek a képére energiaminimumon élni, hanem akar továbbtanulni meg fejlődni. Pontozzatok le, de nekem nem férne a pofámra, ha csak a minimumot hoznám ki az életemből. És nem is kell ilyen ember nekem társnak.
2017. szept. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
7%
Nem szamit JOBBAN, hanem ugyanannyira szamit, mint a belso tulajdonsagok. A sarki zoldsegessel nem fogunk gyereket nevelni. Mar csak azert sem, mert nem akarom, hogy a gyerekemnek majd azt kelljen meselnie a suliban, hogy az apja a sarki zoldsegesben dolgozik netto 110.000-ert.
2017. szept. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
42%
Ez a világ már erről szól. Nics mit tenni, hozzá kell fejlődni.Ha nincs pénz nincs anyagi biztonság és borítékolható egy szar életminőség. Persze vannak kivételek, de általában ez van. Azon még nem kell meglepődni, hogy egy diplomás értelmiségi, nem egy kubikusra vágyik akit majd eltarthat.Vagy élj jó anyagi körülmények között, vagy legyél tanult, hogy későn legyen rá esély, ha egyik sem, akkor add lejebb az igényeid és érd be egy kevésbé igényes nővel. Hogy gondolod , hogy neked vannak elvárásaid a kinézetét,intelligenciáját illetően, neki pedig ne legyenek feléd.Ez már nem az őskor , hogy leütöd bunkóval, azután hazaviszed a barlangba és veled marad, ha nem akar többet a fejére. Férfiként is ez a véleményem.
2017. szept. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
21%

Igaza van utolsonak.

Vagy tegyel magadert minden teren vagy szepen add le az egenyeidet es erd azokkal a nokkel akik jutnak neked.

2017. szept. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%

ja, de ha a zöldséges csaj vagy a diplomás nem tip-top akkor kuka, akkor mire föl panaszkodsz, ha így van?

de akárhogy nézzük, még mindig a férfinek jobb, karriert építeni még mindig lehet (pénzesség), míg genetikát átírni nem (csinosság). mondom ezeket férfiként.

2017. szept. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
Amd ryzen 5 1600 bármelyik nőt alázza. A szex meg kit érdekel? Párszor éreztem azt az árzést meglehet unni...semmi olyasmit nem tud nyújtani egy nő,amire azt mondanám,hogy hű egész életemben erre vágytam. Ha nem bír magával végkép az ember,akkor meglehet látogatni egy-egy prostit. Minden mást lehet egyedül is csinálni, séta,kirándulás,mozi, ottbon filmezés,főzés stb.
2017. szept. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
3%

Ez igen utolso,egy CPU-t elobbre tartasz mint egy finom hamvas puncit,kinek mi?

Inkabb jatek helyett kepezned magad meg karriered epitened mint egy igazi ferfi.

2017. szept. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk most en is jobban orulnek egy uj gamer PC-nek, mint egy faroknak 😂😂😂
2017. szept. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!