Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Van itt köztetek olyan, akinek hasonló barátnője van (volt)?

Figyelt kérdés

[link]

Minden kétséget kizáróan kijelenthetem, hogy ez a legszebb csaj, akit valaha láttam. Minden része tökéletes. Arra lennék kíváncsi, hogy milyen kaliberű pasinak kellene lennem ahhoz, hogy legyen esélyem egy ilyen csajra? (Nem konkrétan nála, mert tudom, hogy rohadt pénzes és híres, hanem egy hasonló külsejű hétköznapi forró szöszire). Szerintetek ilyen lányok összejönnének jóképű, de alacsony (170) pasival? Természetesen lányok is válaszolhatnak lehetőleg bőven kifejtve.



2017. szept. 12. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

"hogy ez a legszebb csaj,"

őőőőőőőőőőőőőőőőő és nem ez


ha mar ennyire oda vagy erte

2017. szept. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Ő a legszebb csaj?

[link]

2017. szept. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Valóban dögös, de én még nem ismertem szerény lányt hasonló külsővel. Stollár Fanny iránt érzett rajongásodat pedig szerintem heverd ki. Az instás képein is látszik, hogy egy nagy lábon élő, szabad életet élvező, hivalkodó partypcsa.

Kb. akkor lenne esélyed, ha úgy néznél ki mint a külföldi csávók akikkel pózol.

2017. szept. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pár éve ismerkedtem egy csajjal aki nagyon hasonlított rá, de megmondom őszintén, csinos volt, meg minden, de sajnos volt egy nagyon rossz természete ami miatt nem igazán akartam tőle semmit. Igaz amolyan haveri szinten voltunk egymással egy időbe, mert elvoltam vele, de egyszerűen nem vonzódtam hozzá valamiért.
2017. szept. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Alakra ilyen, mert durván sportolt ő is (mondjuk csak hobbiból, de megpörgette rendesen, meg mellé figyelt a kajára), arcra (nekem) kedvesebb volt, meg a haja barna.


Rá még most is azt mondanám, hogy okos csaj, és erre nagyon ráment a párkeresésben is, egyszerűen figyelmen kívül hagyott mindenkit, aki egy csőlátású, műveletlen, logikátlan paraszt volt. :D Legalábbis nekem mesélte anno, hogy ki miért nem tetszik neki. Anyagi helyzetre átlagos volt ő is, én is, 175 vagyok amúgy, és nem erőlködtem annyira sportban, mint ő, de azért látszott kicsit rajtam. Meg most is. :D

Szétmentünk, mert nem bírtuk a távkapcsolatot, mert kiment Londonba két évre tanulni, amúgy minden rendben volt velünk.


Az ismeretségi köröm jobb nőjei és a saját nőjeim alapján tényleg azt tudom mondani, hogy ha van egy kicsi önkritikád és normálisan mész utcára, nem valami gyűrött pöttyösetkockással szar ruhában, és félrefeküdt hajjal, akkor csak az számít, mennyire vagy képes társ lenni. Ő eléggé pörgősen élte az életét, sokat tett magáért és a jövőjéért, ez szerintem most is így van. És ha erről nem tudott beszélni valakivel (velem), akkor rendszerint otthagyta az illetőt és kizárta az életéből, mondván, hogy nincs ideje ilyesmikre. Egyszerűen vagy igyekszel, és próbálsz nem egy növény energiaráfordítási szintjén működni, vagy felejtsd el, hogy hosszútávon lesz ilyen nőd. De kinek mi.

27F

2017. szept. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Volt hasonló, de ha szemléltetést akarok mutatni, akkor inkább Kiss Ramóna mutatja jobban, mint ez a lány.

Különben ezt nem csak én, többen megjegyezték, hogy félelmetesen hasonlítanak.


A magasság csak egy tulajdonság, én 180valahány vagyok. Nem tudom, "milyen kaliberű" vagy, azt sem, hogy én milyen vagyok.

Hogy mivel fogtam meg őt, nem tudom. Ahogyan azt sem, hogy másokat miért nem fogok meg ugyanezzel.

2017. szept. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs és soha nem is lesz.
2017. szept. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Küldesz privibe képet magadról?

32n

2017. szept. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A jelenlegi barátnőm hasonló kaliber csak nem ilyen magas, kb 165.. Én annyira nem tartom magam jóképűnek, de 15 éve vízilabdázom, 184 cm vagyok, oda figyelek magamra, de én inkább dumával hódítottam meg, tudni kell mi kell az ilyen nőknek az az igazi rossz fiú akiben vannak azért érzések és tud kellemes meglepetést okozni, jó az ágyban, határozott és néha egy csokor rózsával tér haza... Legyenek céljaid az életben amik miatt teszel is, hiába ha nem jön össze, de próbálkozz.. s ami miatt fel tud rád nézni.. nagyjából :) 26/F
2017. szept. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az első 1-2 hónapban mindenkinek ilyen gyönyörű nője van ....... aztán ez idővel megváltozik.
2017. szept. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!