Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Úgy érzem, hogy ő nekem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy ő nekem a nagy ő, de van barátnője! Szeretem és tudom hogy ő is engem, de anyagi okok miatt nem tudja még elhagyni. Voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
A munkahelyen ismerkedtünk meg. Nekem is volt akkor még barátom. Elkezdtünk neten is beszélgetni, és telefonon nagyon sokat, mindenféléről, és már akkor (1 éve ) úgy éreztem, hogy nagyon egy hullámhosszon vagyunk, mindenről tudunk beszélgetni, megnevettet és sok mindenben egyezik a véleményünk. Olyan volt mintha már ezer éve ismernénk egymást... Az első randink után én szakítottam az akkor barátommal (akivel előtte nagyon sokáig együtt voltunk , de kihűlt a kapcsolat). Tudom, hogy ő is szeret engem, ezt az ember érzi, de ő bizonyos anyagi és közös dolgok miatt (ezeket nem részletezte teljesen, kb 8 éve vannak együtt) nem tud szakítani olyan könnyen a nővel. De velem akar lenni, engem szeret igazán, azt mondja és tudom hogy tényleg így van. Nem tudom meddig várjak, mert úgy érzem rá érdemes, de eltelt 1 év már és semmi sem változott...Valaki volt már hasonló helyzetben?Nem tudom már hogy mit csináljak...meddig várjak? Arra is gondoltam már lehet az lenne legjobb ha a nő megtudná valahogy, de azt sem akarom hogy neki baja legyen belőle.... nem tudom

2017. jún. 30. 18:40
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Én már két és fél éve várok.
2017. jún. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem tud a barátnőjével könnyen szakítani? Ha téged valóban nagyon és őszintén szeret, akkor ez neki nem kéne, hogy gondot jelentsen.

Van valami különösebb magyarázat rá?

2017. jún. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%

Hogy voltunk e már úgy, hogy vágytunk valamire, és ezért marhára el akartuk hinni, hogy úgy is van, bár a valóság nagyon nem igazolja?


Igen, voltunk. Ezt hívják wishful thinkingnek. Te is ezt csinálod éppen.

2017. jún. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Annyit tudok azért nem mert vannak még elintézetlen anyagi ügyeik és ha ő csak úgy lelépne, akkor abból sz@rul jönne ki nagyon anyagilag. Nekem ennyit mondott... az anyagi dolgairól nem nagyon szeret beszélni
2017. jún. 30. 18:44
 5/46 anonim ***** válasza:
100%

"Aha. Én már két és fél éve várok."


Csak gratulálni tudok. Egy lány barátom is így kezdte. Igaz, ő már 38 éves, és már 5 évet várt, mostanában kezdi elhinni, hogy a férfi "majd jövőre elhagyom a családom, csak még egy fél év" dumája 5 teljes évet elrabolt az életéből, és kezd lemaradni mindenről, ami a saját családot jelentené.

2017. jún. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%

Kifogást érzek a levegőben... az anyagi meg mindig egy olyan kártya, amit mindenki gondolkodás nélkül benyel...

1 év alatt nem tudta ezt lezárni vagy úgy elintézni, hogy veled kezdhessen.. érdekes.. :)

2017. jún. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
Nekem ez az egy év is már lassan kiveri a biztosítékot! szóval azért írtam ide is hogy mi a véleményetek....
2017. jún. 30. 18:47
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Én sejtem hogy mik azok az anyagi okok. Így két csajt is tud dugni ingyen. :D a prostik árfolyamát tekintve elég nyomós érv.
2017. jún. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%

Hogy is mondta egyszer itt egy válaszoló?


"Soha nem fogynak el a naív nők! Soha."

2017. jún. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, hogy egy ilyen gerinctelen, gyáva patkány a lelkitársad, sokat elmond rólad. Várj még 2.5 évig, hátha kifogy a kifogásokból és végre rájössz, mennyire át vagy most verve. Lesz itt sírás, de meg is érdemled.
2017. jún. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!