Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szerint a magányos férfiak csak "nyafognak" ebben a kategóriában, azok totál komolyan gondolják, hogy nekünk akár szőke bombázó nőnk is lehetne?

Figyelt kérdés
Csak épp nem teszünk érte, hogy legyen ilyen kaliberű csajunk? Vannak, akik teljesen komolyan gondolják, hogy a kisegitő munkásnak is olyan nője lehet, mint a cégvezetőknek? Mennyit kellene innia egy jó nőnek, hogy velünk akár két szót hajlandó legyen váltani? De komolyan, gondolkoznak azok, akik kioktatnak, lehordanak minket? Nem ismerik a jó nők mentalitását,elvárásait?

2017. szept. 14. 18:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
72%
Nekem hosszabb ideje nincs nő az életemben, mondjuk nem azért, mert ronda lennék vagy igénytelen, tanulatlan, lusta stb. Csak így alakul jelenleg, mégsem rinyálok sohasem sehol, mert férfiatlan lenne. Nagyon gáz, amikor egy férfi panaszkodik és nyafog. :D
2017. szept. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%

"Nagyon gáz, amikor egy férfi panaszkodik és nyafog. :D"


Meg amikor egy nő, az is. Nyugodtan mondhattál volna felnőtt embert.

2017. szept. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%
Amíg neked a jó nő azonos a szőke bombázó nővel, addig boldogtalan is fogsz maradni, hiszen te sem vagy a szőke bombázó nő férfi megfelelője. Kicsit próbálj meg messzebb tekinteni a szőkére festett hajnál, meg a két szilikonmellnél és keress inkább egy hozzád illő nőt, aki hosszabb távon sem örjít meg és máris szerencsésebbnek mondhatod majd magad, mint a férfiak kb. fele.
2017. szept. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
82%

Nem, viszont miért méred egy társ értékét a bombázóságában? Akik azt mondják, hogy nincs minden egyes itt "nyafogó" férfi magányos halálra ítélve, úgy érti a dolgot, hogy vannak olyan nők, akiknél lenne esélyetek, csak ugye azok meg nektek nem kellenek, vagy csak nem veszitek észre őket.

Amúgy meg sokakat nem is érdekli, hogy végül találtok-e párt magatoknak, vagy sem, csak a véget nem érő panaszáradat irritálja őket, ezért szólalnak fel a nyafogás ellen.

2017. szept. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

"Nem, viszont miért méred egy társ értékét a bombázóságában?"


Ha a nőknek joguk van egy férfi értékét a "helyességében" mérni, akkor nekem is jogom van hasonlóképp tenni a nőkkel...

2017. szept. 14. 19:35
 6/27 anonim ***** válasza:
79%
Az a baj, hogy nem méred fel, mindenkinek meg kell találnia a célközönségét. Meg nem ártana letisztáznod magadban, hogy az emberek nem egyformák. Csak mert te egy felszínes p..ccs vagy, még nem biztos, hogy az általad szépnek mondott nők mindegyike csak szépségben méri a vonzóságot.
2017. szept. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
75%
Azt csinálsz, amit akarsz kérdező, a lényeg, hogy egyedül fogsz megrohadni.
2017. szept. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Nem értem ezt a gondolkodást előző válaszoló... Ha a nőknek joguk van a férfiakat a külseje alapján megitélni, akkor egy férfi, pl én, miért ne tehetném meg??
2017. szept. 14. 19:44
 9/27 anonim ***** válasza:
83%
Még egyszer: csak mert te egy felszínes gyökér vagy, attól még a világ összes nője nem az.
2017. szept. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
74%

haver én pár év depresszió alatt voltam elég mélyen, utána nagyon megváltozott minden, tök átlagosan nézek ki, amikor elkezdtem dolgozni minimálbért kaptam mégis volt barátnőm


lehet rinyálni, meg szidni a nőket, vagy igenis tenni azért, hogy összejöjjön a dolog...a mentalitáson múlik az egész


meg ráírsz 3 lányra facebookon és "te megtettél mindent" mentalitás is siralmas


rinyálni könnyű, cselekedni sem nehéz, de sokan nem jutnak el eddig


F

2017. szept. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!