Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feltűnő volt? Bicajjal mentem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltűnő volt? Bicajjal mentem, amikor szembejön velem egy szőke bombázó cicanadrágban.

Figyelt kérdés
Nem részletezném különösebben, minden lány tudja, mikor dögös és minden pasi tudja, milyen egy szőke ciklon. Na msot a dolog lényege, hogy a bicaj zsíregyenesen ment előre, viszont a nyakam valahogy tekeredett, mikor elment mellettem a csaj, és másodperceken belül gyakorlatilag tőből kicsavart törzzsel bicikliztem, a szemeim meg jöttek ki mint a csigának. Feltűnő volt?

2012. aug. 6. 22:06
 1/9 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%
1 kicsit sem :D feltűnőbb lett volna ha arra mész a bringával amerre nézel :D
2012. aug. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
meghúztad volna mi? :D mmm
2012. aug. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ott a pont, lehet úgy kellet volna csinálnom :D Vagy a legközelebbi rendőrőrsre jutottam volna, vagy szobára :D
2012. aug. 6. 22:09
 4/9 anonim ***** válasza:
ÁÁÁÁ dehogy miért nem vetted fel a láthatalanná tévő köpenyt mint a Harry Potterben akkor nem lett volna ciki :D Na sebaj mivel vizuális típus vagyok jót röhögtem XDXD
2012. aug. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
és ha feltűnő volt akkor mi van? :)
2012. aug. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem legalább eltaknyoltál...így nem is tetszik a kiírás.
2012. aug. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért van a szemed, hogy nézd, ő meg azért öltözik úgy, hogy nézd = NÉZZED MINDEN ERŐDBŐL :D
2012. aug. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még feltűnőbb lett volna,ha elesel.:)
2012. aug. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát az egész környék látta a dolgot, csak a csaj nem, pedig esküszöm, könyörögtem az égnek, hogy vegye észre :D
2012. aug. 6. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!