Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ha egy nektek tetsző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy nektek tetsző csajról kiderül hogy van barátja évek óta, akkor miért próbálkoztok be nála?

Figyelt kérdés

Nyári gyakorlaton össze haverkodtam egy sráccal. Nekem évek óta nagyon boldog párkapcsolatom van, amit mondtam a srácnak is. Még is mondta hogy fussunk össze valahol valamikor. És mondta hogy ne értsem félre, mert tudja hogy van barátom.

Természetesen nem mentem el.

Később kiderült, hogy nagyon tetszem neki, "Pont az ő zsánere" vagyok.


Ja, azt hozzá teszem, hogy nem ilyen macsó pasiról beszélünk aki annyira magabiztos a dolgában, hanem egy ilyen önbizalomhiányos határozatlan srácról.


Fiúk, miért kell így viselkednetek ha tudjátok hogy boldog párkapcsolatban él a kiszemeltetek?



2017. szept. 16. 09:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Mert egy eletunk van. Es, ha olyan a lany be kell probalkozni. Aki mer az nyer.
2017. szept. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 AchromaticSmarties ***** válasza:
94%

Szeretne ő is boldog kapcsolatban élni veled. :D


Én ugyan nem próbálkozok be olyan lánynál, aki kapcsolatban van, de egyáltalán nem tartom elítélendő dolognak. A nő nem a tulajdona a barátjának, hogy ne lehessen rámozdulni, nem "elvétel", ha elcsábítják tőle. Szerintem teljesen nyugodtan lehet udvarolni foglalt lánynak is (csak nagyrészt nem éri meg), ha szereti a barátját, akkor visszautasít úgyis, ha meg már szétmenő félben vannak, akkor miért kellene kihagyni.

2017. szept. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
48%
Én nem tenném, de gondolom ő úgy volt vele, hogy egyszer él és lvek óta kapcsolatban vagy, hátha ellaposodott már és csak a megszokás tart össze titeket. Miért ne próbálhatná meg? Úgyis a nő dönt végül. Inkább értékelni kéne ezt a bátorságot a történtek ellenére. Valld be, hogy azért jól esett az egódnak. :)
2017. szept. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
11%
Mert mindig a szerető/csábító nyer. Ez régi szabály.
2017. szept. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

3-as: rohadtul nem esett jól az egómnak. Főleg azért, mert én tényleg nagyon boldog kapcsolatban élek, ami nem hogy ellaposodott volna, hanem évről évre mélyülnek az érzéseink, és egyre boldogabbak vagyunk.


Amúgy meg a srác azt a kategóriát képviseli, amitől én írtózok :D úgyhogy marhára nem növelte az egómat. Inkább szerzett pár kellemetlen pillanatot...

2017. szept. 16. 09:35
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Mert ésszerűnek látom.
2017. szept. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
24%
Mert láttam már pár nagyon boldog párkapcsolatot, ahol azért a nő, velem is ágyba bújt. Nem próbálkozok, biztos hogy nem lesz ágyjelenet. Próbálkozok, mindig lesz, aki megteszi.
2017. szept. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Talán ő is az a típus, mint az egyik kollégám, aki kb. mindenkivel kikezd, aki nőnemű, aztán vagy felbosszantja a nőt, vagy nyer egy kalandot, ráadásul az a kollégám még nős is, szóval ezzel inkább a saját egóját legyezgeti, őt az zavarja, ha egy nő levegőnek nézi és sehogy nem reagál (sem bosszúsan, sem kalandként).

De az a típus is lehet a te embered, aki úgy gondolja, hogy csak az a nő foglalt, akin fekszenek.

2017. szept. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez úgy van, hogy aki sokat próbákozik, annak egyszer bejön a dolog, nemde? Amúgy meg szerintem egy potyaszex reményében a fiúk vajmi keveset foglalkoznak azzal, hogy a lánynak van-e párkapcsolata vagy nincs. Ez már legyen az ő problémájuk...
2017. szept. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
"Mert láttam már pár nagyon boldog párkapcsolatot, ahol azért a nő, velem is ágyba bújt." - Ha egy pár nyitott kapcsolatban él, ott ez nem jelent problémát. Attól még ugyanúgy a párjával marad és te mindig csak kívülálló leszel, aki egy kis extra fűszert ad a kapcsolathoz. Van, akinek működik, persze nem mindenkinél ez a helyzet. Ha neked nem ez a cél, hogy csak kiegészítő szerepet kapj, akkor azért ezekre figyelj.
2017. szept. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!