Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nektek bejön az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejön az, ha egy fiú régimódian beszél? Fiúk, miért próbálkoztok így lányoknál?

Figyelt kérdés

Én is megfigyeltem, meg a barátnőim is, hogy néhány srác régimódi, túl udvarias stílusban ír, mintha egy középkori lovag próbálná meghódítani a királylányt. Olyan szavakat használ, amit ma már senki. Pár példa: "Mivel töltöd eme csodás napsütötte reggelt?" "Ha szabad megjegyeznem, gyönyörű szemeid vizslatása bearanyozza a napomat.", "Oly csodás ilyen becses hölgy sorait olvasni." meg ilyenek :D Engem nagyon zavar... egyszer meg is mondtam egy srácnak, hogy nekem ez a stílus nem tetszik, erre azt mondta, hogy amúgy ő nem ilyen, csak miattam beszélt így. WTF? :D


Ti esetleg tudtok valami magyarázatot adni, hogy ezt miért csinálják? Mert se nem szép, se nem vicces :D


Lányok, nektek bejön az ilyen stílus?


És mielőtt írja valaki, hogy "már az is baj, ha valaki bókol???", hát, az nem baj, de sokkal többre értékelek egy "szép vagy"-ot ezeknél :D Az legalább őszinte.


2017. jún. 23. 20:36
 1/6 Sunshinedoll ***** válasza:
56%
Akkor ok, ha ironikusan írja EGYSZER.
2017. jún. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja, egyszer mondjuk lehet vicces lenne, de minden mondatot így írni... :O
2017. jún. 23. 20:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Kicsit átesett a nyihaha túlsó oldalára, de szerintem fényévekkel jobb, mint a folyton bäzmegoló, egyfolytában szlengeket meg plázacicásan kommunikáló illető. Mondom ezt úgy, hogy férfi vagyok.
2017. jún. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én azért elvárom egy pasitól aki udvarol nekem hogy NORMÁLISAN beszéljen, tehát ne legyen túl nyálas, meg olyan amilyet te írtál. De ha néha poénból elsütne pár ilyen szöveget nem sértődnék meg, mert legalább lenne némi változatosság, de azért állandóan ezt ne csinálja senki.
2017. jún. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez irónia, basszus. :D Én is szoktam poénból ilyeneket írni, nem mondom, hogy röhögök rajta, de van, amikor jobb így kivágnom magam egy helyzetből, mert a mai nyelvvel megfogalmazva túl "komoly" lenne és néha nevetségesnek érzem magam, hogy a másiknak bókolok vagy a napjáról kérdezem, ami ugye kicsit sem unalmas és sablonos, de jobb nem ugrik be hirtelen. És akkor jobb ez, mert ez nem sértő, nem full komoly, érződik belőle, hogy tudom, hol a helyem stb. :D Tehát pl én is szoktam mondani srácnak, hogy "Mily megható." vagy "Minő megtiszteltetés!" vagy "Jómagam is ilyen valék.", bár inkább az ismerkedés elején szoktam, vagy barátokkal. Párkapcsolatban elég ritkán, bár volt olyan, akivel néha magáztuk egymást néha-néha, mert épp azt tartottuk szexinek. :D


És bejön, vagy legalábbis nem zavar. Valahonnan összeszedte, tehát vagy olvasott, vagy tanult ember, vagy legalábbis ragadt rá valami a koszon kívül. És általában az ilyenek helyesen is írnak, szóval használja csak nyugodtan felőlem.:D


Amúgy meg nekem a "csini vagy" meg a "mizu" meg prolinak és szegényesnek hat, szóval ennyire különbözünk.:)

20/L

2017. jún. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez tipikusan az a szöveg/stílus, amit egyszer lehet csak elsütni és azt is annak, akinek tökéletesen áll. Értsd.: nagyon jól néz ki a pasi és egyben nagyon megnyerő a beszélőkéjének a stílusa, így nem lesz belőle egy atomciki cringy szituáció, hanem egy félszeg, könnyed mosolyt vált ki a csajból. Ha viszont például ezt egy nyikhaj, 170-es pali betanult szöveggel adná elő, az olyan szinten kínos lenne, hogy a csaj el sem tudna menekülni a helyzet elől, hanem ott helyben forrna fel az agya és ájulna el a szánalomtól.
2017. jún. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!