Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem azt, hogy kevés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy kevés vagyok én egy lánynak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


19 éves fiú vagyok és sajnos egyáltalán nincsen önbizalmam. Amikor meglátok egy Számomra szimpatikus lány rögtön az jut eszembe,hogy egy ilyen szerencsétlen mint én mit is akarhat tőle,kevés lennék én hozzá,sokkal jobbat érdemel nálam és persze meg sem próbálok vele ismerkedni. Tudom,hogy nagy hibát követek el,hogy meg sem próbálom és nem adom meg magamnak az esélyt sem de állandóan csak ezeken a dolgokon jár az eszem és nagyon eltántorít az egésztől. Nem tudom ezeket a gondolatokat kiverni a fejemből. Elméletileg helyes fiú vagyok és már nagyon sokan mondták nekem,hogy ha bátrabb lennék akkor nagyobb sikerem lenne de én ezt egyáltalán nem tudom elhinni és elfogadni.


A kérdésem az lenne,hogy ezen a hozzáállásomon hogyan tudnék változtatni?


Válaszaitokat előre is köszönöm szépen. 19/F



2017. szept. 16. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Pl gyakorlod az egeszseges onbizalmat. Menj el diakmunkazni par honapot, az segit.
2017. szept. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Veszel egy nagy levegőt és belevágsz, vagy örökre egyedül maradsz. Először könnyebb szituációkkal próbálkozz. Beszélgess olyan nőkkel, akiket látásból már ismersz, akiktől nem akarsz különösebben semmit. Ha az már jól megy, akkor jöhetnek az idegenek.
2017. szept. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

önbizalomhiány


önismeret, önfejlesztés, kommunikáció... rengeteg könyv-cikk van a témában!

2017. szept. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom. Csapj a közepébe. Hívd félre, kérdezd meg, hogy nem inna veled egy kólát, vagy valami baromságot. Mi lehet a legrosszabb? Nemet mond. Hát ilyen van. Viszont még 4 milliárdan vagyunk csajok, akiknél próbálkozhatsz. Ja, és azt a baromságot, hogy te bárkihez is kevés vagy nyugodtan elfelejtheted. Mert ő lehet, hogy szebb, de lehet, hogy a fejében sokkal kevesebb van, mint a tiédben. A kinézet nem minden! Ugorj neki. Ha az első nem sikerül, majd sikerül a második. Csak az első lesz nehéz megígérem.
2017. szept. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!