Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy másfél éve megismerkedtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy másfél éve megismerkedtem egy lánnyal úgy nagyábol. És én ugy érzem, hogy belé szerettem. És azt hiszem sok a közös bennünk. Nem birok másra gondolni. De ennek a lánynak van barátja Május vége óta, és nem rossz a kapcsolatuk. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Múlt héten vettem neki egy nyaklàncot,és amikor megölelt,ugy éreztem hogy már meg akarta ezt tenni..

Mikulásra neki és két barátnőjének vettem csokit,akkor is le cukizott és ugy nézett ràm hogy huu..:)


2014. dec. 7. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
huuu de azért a barátnőjével majd randizhatsz.Erről lekéstél már régen a barátzónában vagy.
2014. dec. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha cukinak nevezett, akkor ez tényleg barátzóna.
2014. dec. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen barátzónát jelent a cuki, ez hülyeség.

De ha van pasija, akkor tökmindegy már neked.

2014. dec. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

Tudod, azért ritka gerinctelen az a lány, akinek van barátja, de van pofája elfogadni egy nyakláncot. Komolyan, ki akarja egész komolyan bemesélni, hogy kap egy nyakláncot egy férfiről, és nem esik le neki, hogy az nem barátkozási szándékkal adja?


Gerinces és nem anyagias lány ilyenkor azt mondja, köszöni, de ez túl értékes és ezt nem fogadhatja el.


Akkor sem, ha neked ez nem összeg, akkor sem, ha ékszerész vagy és raktárról ingyen van, és akkor sem, ha a két saját kezeddel formáltad minden láncszemét. Egyébként pedig te is ritka balek vagy, mert nem elég, hogy egy párkapcsolatot akarsz szétbomlasztani és kicseszni egy másik férfival, a barátjával, de mindezt pénzzel teszed, különböző dolgokat veszel neki és a barátnőinek hogy ezzel vedd meg. 26/F

2014. dec. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem birok leírni mindent..

Így nem birjátok megérteni..:/

Sose éreztem ilyet.. Volt már hullám völgyem,de ez más.... :)

Várni fogok és türelmes leszek..

Köszönöm a kommenteket..

Saját magamnak teszem fel a kérdéseket.

2014. dec. 7. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!