Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon mennyi az esélye annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mennyi az esélye annak, hogy a csaj is csak azért aktív állandóan messengeren, mert ő is azt nézegeti hogy mikor vagyok fent? 23\F

Figyelt kérdés
2017. szept. 18. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
13 évesnek tűnsz a kérdés alapján, nem 23-nak
2017. szept. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom, de nem ez volt a kérdés.
2017. szept. 18. 16:12
 3/9 anonim ***** válasza:
semennyi
2017. szept. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Ha egy olyan lanyrol beszelunk, akinek az egvilagon nincsen egy darab olyan ember sem az eleteben, akivel legalabb neha beszelgetnek messengeren, akkor van egy minimalis... egyeb esetben nem sok, nyilvan beszelget emberekkel, azert aktiv, illetve a messenger interneteleres kozben akkor is aktivnak jelzi, ha nem is konkretan a messengert hasznalja, csak fut a hatterben az alkalmazas.
2017. szept. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 Androidon elvileg lehet ilyen, hogy megnézi az időt a telóján és a messenger úgy jelzi mintha aktív lenne?
2017. szept. 18. 16:24
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Én is folyamatosan fent vagyok, mert sose kapcsolom ki a wifit. Ha nyílt wifibe érek vagy itthon vagyok akkor automatikusan rákapcsolódik. Attól függetlenül, hogy napi 2szer ha ránézek, vagy ha ír valaki akkor visszaírok. Dehogy nézegetem én, hogy ki van fönt, van jobb dolgom.
2017. szept. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
#5 Igen, de szerintem ios-en is ugyanugy lehet, mert mindket rendszerben manualisan kell bezarnod az alkalmazast, nem zarul be a home gomb megnyomasaval.
2017. szept. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Micsoda kérdés ez?! :D Erre a válaszvariációk száma a végtelen lehet... Találgatásokra hagyatkozhatunk csupán a válaszadásnál.

Amúgy én mikor valakire rágfüggök akkor szoktam ilyet csinálni,hogy egyedül ő miatta megyek fel újra és újra a messengerre még akkor is, amikor senki egy büdös szót nem üzen nekem.

Az, hogy állandóan fent van az különös, nagyon ráérős vagy tényleg csak a háttérben fut neki az alkalmazása, nem zárta azt be és közben egész nap megy a netje? Az esély megvan rá,hogy téged sasol mindig, a kérdés az,hogy vajon mennyi? 0,1-100% közötti lehet:D

2017. szept. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%
A messenger fut a háttérben. akkor is, ha nem is vagy ott. Ne kombinálj. Ha ott is van néha, nyílván nem te vagy az egyetlen ismerőse. Óvoda.
2017. szept. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!