Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem, sohasem leszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, sohasem leszek elég jó a nőknek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

25 vagyok. Egyedül élek, egy céges lakásban. Dolgozom, nem keresek rosszul. Régen sovány fiú voltam, majd az érettségi után elkezdtem gyúrni. Az egyetem mellett is folytattam a dolgot. Mára kicsit alább hagyott ez a kondizás.


Mindig is visszahúzódó típus voltam. Valamiért sose voltam képes arra, hogy megnyíljak. El voltam magamnak, nem zavartam senkit. Lényegében ma is így vagyok. Reggel felkelek, elmegyek dolgozni, lejár a munkaidőm, utána sportolok. Jól lefárasztom magam. Esténként gépezek otthon.


A nőkkel sohasem tudtam bánni. Amúgy se volt sosem önbizalmam, ma sincs. Valahogy azt érzem, nem lennék arra képes, hogy boldoggá tegyek egy nőt.


2017. szept. 19. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%

Ne tégy semmit, maradj egyedül.

Súlyos önértékelési zavaraid vannak.

2017. szept. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A legrosszabb ***** válasza:
38%
Ha a nők moslékságait össze lehetne foglalni egy 500 oldalas könyvben és elolvasnád, garantálom, fényévnyi távolságban kerülnéd őket. Ha itt visszalapozol egy jó 150-200 kérdést, te magad is megtapasztalhatod, hogy többségük olyan sötét, mint az alagútban az éjszaka.
2017. szept. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Heart of Darkness ***** válasza:
78%
Ha így állsz hozzá akkor nem is leszel "elég jó".
2017. szept. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyenlőre zárt ajtókat látok...egyszer próbáld meg, lehet nem sül el jól, de kell egy kics döcögés, hogy a végén úgy sima legyen. Csak indulj el.
2017. szept. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
5%

ha nem akarsz komolyabb zűröket akkor az eddig folytatott életmódod pont jó

nőket meg messzire kerüld

2017. szept. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Na azért ez túlzás, hogy minden nő ilyen sötét...

Itt névtelenül írogatva persze, hogy mások mint a valóságban, mindenesetre én ilyennel ritkán találkozom.

De a kérdezőnek mindenképpen inkább az egyedüllétet javaslom, legalább amíg rendbe nem hozza magát lelkileg.

2017. szept. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%

Nem veled van gond. Introvertált vagy, sok nőnek meg nincs ehhez türelme, hogy megnyílj nekik. Akik meg normálisak, juszt, hogy mind foglaltak. De azért azt ugye tudod, hogy ez nem ment fel a kezdeményezés lehetősége alól? A teremben sok csaj szokott edzeni, kérhetnél tanácsot:

"Szia, ohh látom milyen ügyes vagy, mióta edzel? Van egy unokahugom (ha nincs, akkor is van :D), hamarosan belekezdene az edzésbe, ilyen-olyan-amolyan alkatú, mit javasolnál neki?" stb. Légy kreatív!

Aztán megindul jobb esetben a kommunikáció, csak kérdezz, hagyd szófosni a lányt, ha szimpatikus vagy neki, vissza fog kérdezgetni.

2017. szept. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%
Ne általánksíts, gonsolkodj.
2017. szept. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Clay Morrow ***** válasza:
Mondj le róluk.
2017. szept. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
sztem hagyd abba
2017. szept. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!