Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mi kell a nőknek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi kell a nőknek?

Figyelt kérdés
Mi az ami megfogja őket? Ha odamegyek hozzá és leszólítom mit vár? Mit mondjak neki amitől nem fog tudni ellenállni, egy alapjában véve kedves jóképű pasinak? Társkeresőn pl. mi az a tuti szöveg amire bármelyik csaj felemeli a fejét? Léteznek olyan módszerek akár neten, akár személyesen amik nektek mindig beválnak? Első sorban férfiak véleménye érdekel,

2017. szept. 14. 16:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

NEM LÉTEZIK olyan dolog, duma, tulajdonság, ami "mindig beválik", ami minden nőnél működik.

Figyeld meg azt a nőt, akinél épp kezdeményeznél, és hozzá igazítsd.

2017. szept. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Korrektség, határozottság, figyelmesség és jó humor, illetve kommunikációs képesség. Ha emellett viszonylag jól nézel ki, nyert ügyed van a legtöbbnél.
2017. szept. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
...ja és értelmi, érzelmi intelligencia!
2017. szept. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%

Na ez az amit ők maguk sem tudnak!Általában fogalmuk sincs mit akarnak.2 mondaton belül képesek önmaguknak ellentmondani.Feleslegesen túráztatná az ember magát ezen.

Persze őket ez nem zavarja :D Nyomják a nagy kinyilatkoztatásaikat meg okítanak ezerrel.

Evvan.

2017. szept. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ott kezdődik a dolog, hogy nincs olyan homogén fogalom, hogy "nő", csak nők vannak, egyéni ízléssel...
2017. szept. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Minden nőnek más. Vannak akiknek hosszú udvarlás, sok virág, ajándékok meg figyelem kell és biztosan vannak olyanok akiknek titkos vágyuk, hogy egy ismeretlen férfi a hajánál fogva elrángassa, falhoz nyomja, adjon neki 2 pofont majd lenyomja a térdeire.

Olyan nincs, hogy minden nőnek ugyanaz kell.

2017. szept. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát,ha tényleg jóképű pasi vagy (nem kell Brad Pittnek lenni), és kedvesen, barátságosan szólítasz meg egy lányt, nem fog bunkózni vagy elküldeni a francba.. én legalábbis eddig ilyet még nem tapasztaltam..hogy mit várnak? Szerintem a legtöbben barátságos közeledést, határozottságot,kedvességet..és le lehet engem ugatni hogy mit akarok ezekkel a sablonokkal, pedig tényleg így van..el kéne rajta gondolkodni :)
2017. szept. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%
Be kell tenni tövig
2017. szept. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
2 észhez térítő pofon 😎
2017. szept. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Diavolino44 ***** válasza:
41%

Tarskeresot felejtsd el. Ha picit is csinos csajt akarsz akkor eloben kell odamenni, mert az "kihaloban" van.

Ha odamesz egy nohoz, azt varja a legkevesbbe, hogy vagy annyira tokos, hogy ennyit kb. mondj:

Szia, tudom, hogy nem ez a legjobb modja Az ismerkedesnek, de annyira magaval ragado az a stilus ahogy oltozkodsz, hogy muszaj volt legalabb egy "szia"-t megejtenem, Xy vagyok.


De szerintem neked leginkabb par noi baratot kellene gyujtened, mert akarkihez odamehtsz de ha ilyen kerdest irsz ki, nem hiszem, hogy az alap dolgokkal tisztaban lennel.

2017. szept. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!