Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha kiírok egy kérdést, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiírok egy kérdést, vagy válaszolok, miért találnak be üzenetekkel, amik csomó kellemetlen kérdést tartalmaznak?

Figyelt kérdés

Elég sokszor jön ilyenkor egy üzenet, persze a legalapabb a "van kedved ismerkedni?" :D amire már rég nem is reagálok...


De nem is az a baj, hogy üzenetben válaszol (mondjuk pont az az oldal lényege, hogy mindenki lássa a választ, hátha más is hasonló cipőben jár). Hanem az, hogy elkezd feltenni kérdéseket. Először válaszol a kérdésemre, kifejti, tanácsot ad, majd kérdez valamit, pl hány éves vagyok, vagy mennyit voltam együtt az exemmel, aztán ha erre válaszolok, jön újabb kérdés, van, hogy akár 5 db is egy üzenetben. Pl szexszel kapcsolatban, hogy a barátomnak mekkora a farka, hány szüzességet vettem el, fáj-e a szex egy méretes f...al, ilyenek. Vagy egy témában kérdez egy csomót, pl visszatérve a szüzességre, egyszer írtam egy választ, hogy már elvettem párat. Erre jön az üzenet: hány fiúnak vetted el, te hány éves voltál akkor, ők hány évesek voltak, mi a kedvenc csokijuk, mi az anyjuk leánykori neve, mi a pin kódjuk... :DD


MIÉRT???


2017. szept. 20. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Mert beteg az agyuk. Amúgy én is megkaptam már ezeket privát üzenetben.
2017. szept. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Miért ne? Az emberek kíváncsiak pláne, ha nálad jóval tapasztalatlanabbak.
2017. szept. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%

Mert mindenhol muszáj az olyanoknak ismerkedniük akik nem akarnak egyedül meghalni. Mert az egyetem/munka mellett nincs ideje vagy pénze az embernek szórakozó helyekre, éttermekbe, kávézókba járni. ezért üti fel fejét az internetes társkeresés, amit páran ezeken az oldalakon is szeretettel gyakorolnak. Azt mondom ha szingli vagy és valaki alkalom adtán ír neked egy normális levelet, válaszolj rá és beszélgess vele 1-2 órát, hátha nem pszichopata, de ne várj szőke herceget.

20/F

2017. szept. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sőt még sokan azt is tudni vélik hogy milyen válaszokat szoktál adni. A gyak-ból nagyon szép tanulmányokat lehetne írni a magyar néplélekről. Arra is kíváncsi lennék, hogy mennyi választ fogadnak meg a kérdezők és azok milyen eredményre vezetnek.


Amúgy meg kérdezni tudni kell: ha nem fejted ki eléggé a kérdés hátterét, akkor meg fogják kérdezni, akár priviben is.


Az meg hogy bepróbálkoznak az azért van, mert ez sokszor eredményes, ezen nem kell meglepődni, ha akarod simán letilthatod az illetőt.

2017. szept. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mekkora a bal nagylábujjad kerülete?
2017. szept. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Én időnként azért válaszolok privátban, mert bizonyos dolgokat nem szeretnék a nagyobb nyilvánosság elé tárni. És persze ismerkedésni is privátban érdemes.
2017. szept. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne valaszolj rajuk es kesz. En figyelmen kivul hagyom a random privat uzeneteket.
2017. szept. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert nő vagy. Az interneten minden nőnek ezrével írnak a férfiak. Mégis mit veszthetnek? Semmit. Nem kell megszégyenülniük nyilvános helyen a bepróbálkozás kudarcával, egyszerűen csak dúlnak-fúlnak magukban mert nem pont neki válaszoltál az ezerből :)
2017. szept. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!