Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez miért van fiúk-lányok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van fiúk-lányok? Másoknak mik a tapasztalatai?

Figyelt kérdés
Akár milyen kedves, aranyos lánnyal randiztam, soha nem lett belőle semmi. Hiába beszélgettünk át napokat és éjszakákat, mindig lekoptattak ilyen-olyan kifogásokkal. (nincs meg a kémia és hasonlók). Aztán pár hónapja meglett a jogsim, vettem egy kocsit, és azóta már a 2. csaj szeretne velem járni. Írogatnak facen, próbálják fenntartani a beszélgetést, érdeklődnek irántam, bedobják, hogy menjünk el ide oda kirándulni stb... Szóval tényleg teljesen mindegy hogy ki vagyok, ennyire az meghatározó a kocsi? És légyszi ne gyertek az olyan válaszokkal, hogy "azért mert rossz pénzéhes anyagias ribiket fogtam ki.) Eleve nem kezdek plázacica züllött ribikkel. Volt olyan lány köztük, aki a született jókislány, 21 évesen még szűz volt, de már az első randin ráterelte a beszélgetést a kocsira, megkérdezte van-e jogsim, meg elmesélte, hogy neki melyik a kedvenc BMW típusa. Volt aki ilyen tök elvont bölcsész csaj volt. Szóval egyikőjük sem az a fajta, akiről már ránézésre is tudod hogy "olyan." Jah és ne írjátok azt se, hogy "az én barátomnak nincs, és nem is érdekel hogy lesz-e, én nem várom el hogy legyen." Minden nő ezt állítja magáról, még egy olyan ismerősöm is, aki nem hajlandó beülni olyan autóba, amiben nincs klíma.

2017. szept. 20. 13:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

hát az eszed miatt biztosan nem tudnának szeretni, gondolom az ágyban sem vagy valami nagy durranás, pénzed sincs, hogy arra bukjanak, így igen apuci pénzéből vett verda a nyerő, ezaz megvan a kulcs!!!

te kérted, hogy ne írjunk dolgokat, tudod te a választ, de lehet tényleg ennyire ostoba vagy...mondjuk a kérdésből ez jön le, vagy csak provokálni akarod itt a népet

2017. szept. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Akkor is csak azt tudom mondani, hogy véletlen egybeesés, nekem az autó nem releváns - mivel van sajátom. Ha kell van.


26N

2017. szept. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Hajjaj,a világ óriási problėmája zanzásítva😀😀😀
2017. szept. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nem is feltetlen az anyagi vonzata miatt. Inkabb eletrevalo/ugyes benyomast kelti az, akinek van mar jogsija, esetleg sporolt is mar kocsira, es egy autoval sokkal sokkal tobb a lehetoseg nyilik a kozos programokat illetoen.

Aki pedig a kedvenc bmw markajarol beszel aradozva a randin, az meg anyagias pcsa.

2017. szept. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"hát az eszed miatt biztosan nem tudnának szeretni, gondolom az ágyban sem vagy valami nagy durranás, pénzed sincs, hogy arra bukjanak, így igen apuci pénzéből vett verda a nyerő, ezaz megvan a kulcs!!!

te kérted, hogy ne írjunk dolgokat, tudod te a választ, de lehet tényleg ennyire ostoba vagy...mondjuk a kérdésből ez jön le, vagy csak provokálni akarod itt a népet"


Nézd, először a te stílusodban akartam reagálni a hozzászólásodra, de inkább nem teszem, nem süllyedek le a szintedre.Én normális, intelligens stílusban kérdeztem, nem voltam bunkó, nem is leszek. Ha leírnám hány "pontot" értem el hivatalos mensa-teszten meglepődnél, de ezt inkább nem teszem, nehogy erre is azt mondhasd, hogy csak provokálni akarok. Meg ugye, mindenki azt mond amit akar... Az ágyig nem jutottunk el, mivel előtte lepattintottak. Pénz? Külföldön dolgozok, annyi van, hogy jól éljek, de gazdag tényleg nem vagyok. Apám nincs, soha nem is volt. Heti 6-7 napokat dolgozok, én kerestem meg a jogsi és a kocsi árát is. Igen, tudom a választ, ezért is tettem hozzá, hogy másoknak mik a tapasztalatai.


Következő hozzászóló! Furcsa, hogy 7-8 lányból mind ilyen volt. De tényleg biztos csak a véletlen, és egy lány se "olyan".

2017. szept. 20. 13:42
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Mondjuk a kérdésbe már belefogalmazod, hogy milyen válaszokat ne írjunk, valószínűleg már el is döntötted magadban mi a válasz és nem is érdekel ki mit gondol, hiszen te már 2 azaz kettő nőből álló kontroll csoporton tesztelted az igazad ami alapján a kocsi a minden és minden más semmi a nők szemében :)


Nekem van két kocsim is, az egyik nem is akármilyen, pusztán emiatt nem ugrálnak be az ablakon, habár a környezetemben mindenkinek van kocsija ez nem téma, de aki ad magára az igyekszik kifele szállni a kocsiból ha lehet, van aki azért mert egyébként se mindenhol praktikus a parkolás, van aki inkább biciklivel jár, mert nem akar eltunyulni... normálisabb nőknek az egészség, az értelem, a potencia 1000x többet jelent mint egy kocsi. Kivéve, ha a kocsi nemlétének az egyedüli oka, hogy az illető tehetetlen, de ott se a kocsi hiánya a baj, hanem annak a kiváltó oka.

2017. szept. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%

Te most komolyan ezen az oldalon vársz erre a kérdésre őszinte választ a nőktől?! :D

Nem tudtad, hogy itt minden nőnek abszolút nem szempont semmi, sőt! Legjobban azt szeretik, ha egy 50 éves biciklivel mentek kirándulni aminek akkora 8-as van a kerekében, hogy egyenes úton is olyan mintha szerpentinen mennétek.

Egy kocsi előny, mindig is az volt. A vezetés magabiztosságot sugall, az autó megléte pedig, hogy nem a kukákban kotorászol üres sörösdobozokért, hogy abból tartsd el magad. Arról nem is beszélve, hogy jóval kényelmesebb úgy nekik, ha mész hozzá vagy viszed magadhoz.

Beismerni úgysem fogja senki mert akkor megkapnák, hogy anyagias blablabla..., de ahogy írtad, a tapasztalatod pont ellentétes a nők által hangoztatakkal, akkor meg nem mindegy?

Még exem is akinek nem volt szempont soha az autó is azt írja néhány válaszában, hogy 30 felett gáz, ha nincs jogsija meg kocsija egy férfinak.

2017. szept. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6-os! Azért írtam le, hogy mit ne írjatok, mert már ismerem jól ezt az oldalt, és fejből tudom a tipikus válaszokat. Így csak megelőztem a felesleges köröket. 7-8 lány a kontrol-csoport, az elmúlt 4 évből. A válaszod utolsó része most elgondolkodtatott. Azt hiszem, az utolsó 2 mondat. Szó szerint nem tudom idézni, de tényleg lehetséges, hogy nem közvetlen az autó az indok, hanem amit kifelé sugároz az, ha nincs. Lehet hogy a csaj azt gondolja ilyenkor, hogy túl hülye vagyok megcsinálni a jogsit, esetleg valami életcélok nélküli idióta, aki minden pénzét elveri, stb...
2017. szept. 20. 13:47
 9/11 A kérdező kommentje:
7-es köszi! Éreztem, hogy kár lesz kiírni, mert ez itt egy alternatív-valóság. Ezen az oldalon valahogy soha semmi nem úgy van, ahogy a való életben. De nem csak ebben a témában, hanem mindenben. Ment a zöld kéz.
2017. szept. 20. 13:51
 10/11 A kérdező kommentje:
Miert?
2017. szept. 20. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!