Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya vagyok, de ápolt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya vagyok, de ápolt, igényes, jól öltözött és tanult, mégis csak a legalja "férfiak" próbálkoznak nálam. Miért?

Figyelt kérdés
2017. szept. 23. 18:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Milyen az a legalja férfi?

Ha megírod, fix, hogy válaszolok Neked.

2017. szept. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
49%

Mi az, hogy csúnya? Mi az, hogy legalja? (Szánalmas vagy ezekkel a jelzőkkel!)


Minek akarsz magadnak párt, ha az alapvető dolog, az önbizalom, és önszeretet nincs meg benned?

Hiába lesz párod, ha folyton kételkedni fogsz benne, hogy neki tényleg elég vagy? Tényleg te kellesz neki...stb?

2017. szept. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
Te is csak a felső 10%-ot veszed figyelembe, ne csodálkozz, ha ezt kapod vissza.
2017. szept. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ápolatlan, büdös, fogatlan, nem tud helyesen írni, bőven az apám lehetne, kisebbség, közmunkás vagy munkanélküli maximum 8 általános végzettséggel.
2017. szept. 23. 19:00
 5/21 anonim ***** válasza:
49%
Amíg ilyen stílusban beszélsz a hozzád hasonló csúnya férfiakról, addig nem is érdemelsz mást. :)
2017. szept. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Bradley Barnes, ez kedves tőled. Szóval azért, mert nem nézek ki jól nőként, ugyanannyit érek, mint az általam leírt férfiak, és örülhetek, hogy az ilyenek legalább megbsznának? Köszi :)
2017. szept. 23. 19:04
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Egy csomó ilyen lányt látok és ott van vele a hasonlóan csúnya,de ápolt és igényes,tanult barátja. Milyen körökben mozogsz te,hogy csak ilyen lakatosrómeók nyomják a gombot?
2017. szept. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Küldd hozzám őket :)
2017. szept. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%

Igaz, tényleg nem volt helyénvaló a hozzászólásom, mert így közvetve én is leszóltam az általad említett csúnya férfiakat.

Egyébként egyáltalán nem ezt mondtam. Szóba se hoztam, hogy hogy nézel ki. Csak azt mondtam, hogy amíg nincs benned annyi alázat, hogy normális hangnemben, a tiszteletet megadva beszélj más emberekről, addig nem is érdemelsz jobbat annál, aki buta módon ítélkezik mások felett.

2017. szept. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
9%
Azzal indítod az önbemutatást, hogy "csúnya vagyok". Nem vagy vékony? "ápolt, igényes, jól öltözött és tanult", ám telt nőkkel általában "legalja" férfiakat vagy harmadik világbelieket látok. Sajna ez van.
2017. szept. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!