Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem hiszem el, hogy ez így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hiszem el, hogy ez így van. Ti voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Szóval társkeresőzök. Akadt randi is. Volt akivel eljutottam szexig. De én komolyat keresek. Társkeresőkön a nők mintha visszahúzódóak lennenek. Valaki ha bejelöl persze nem latom mert nem vagyok előfizető. De legtöbb esetben nem nagyon akarnak visszaírni. Pedig nem vagyok csúnya,kedves is vagyok. Miért nehéz ez?

2017. szept. 23. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
mert néha nem tudjuk mit akarunk
2017. szept. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Basszus, ha már eljutottál szexig, minek írod ki azt a kérdést?
2017. szept. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Azt hittem, olyan nagyok a társkeresőn a nők elvárásai, hogy az összes egy ribizli...akkor ez most hogy van? Te meg ide libbensz és azt állítod, hogy még randi is akadt...
2017. szept. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen. Randiztam többször is. Volt aki szexre volt hajlandó de kapcsolatra nem. Én csak egy rendes kapcsolatra vágytam. Csak hát olyan mintha nem én választanek.
2017. szept. 23. 21:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát valószínű, tapasztalatból mondom,mivel ott a legtöbb férfi csak sexet akar és ebből gondolják, hogy akkor mindenki csak ezt akarja, és már nem is akarnak visszaírni. Vagy nem tudom. Esetleg nem voltál szimpatikus. De ez nem jelenti azt, hogy te rossz lennél. Hány éves vagy?
2017. szept. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
39 éves vagyok.
2017. szept. 23. 21:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, mégsem azt a benyomást keltetted a szavaiddal, hozzáállásoddal, hogy komoly kapcsolatot keresel. Ha nem is vagy csúnya, akkor valami személyiségbeli probléma lehet.
2017. szept. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Itt jön a poèn:)). Nem tudom melyik oldalról van szó! De sok làny azèrt van fent , hogy bókokat kapjon....nem fizet az oldalèrt nem ìrhat levelet. Egyik oldal napi 1vagy3levelet enged, másik havi 7et. Olvasottnak jelöli a leveled?? Mert van aki annyit kap, hogy pont a tied marad olvasatlan vagy vàlasz nèlküli. Vagy bejelölnek de nem jó a leveled....
2017. okt. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!