Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is van hasonló helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van hasonló helyzetben? Többi lent.

Figyelt kérdés

Kezdeném ott, hogy 3 éve többé-kevésbé egyedülálló vagyok. Volt 2 rövidebb kapcsolatom, de mindegyik elég csúfos véget ért. Természetesen, mint a többi férfitársam, én is keresem a nők társaságát, próbálok ismerkedni, kezdeményezek is, bár már jóval óvatosabban mint azelőtt. És nem csak azért, hogy megdöntsem a lányokat, tényleg a komoly kapcsolatot keresem, de már egyre kevésbé hiszek benne. De az a tapasztalatom, hogy a csajok szinte átnéznek rajtam, aki meg nem az ronda és engem nem érdekel. Akikkel összejöttem elég átlagosak voltak, de pár hónap után ők is otthagytak. Kinézetre szerintem az átlag felett vagyok, magas, vékony testalkat, szép arc, borosta de főleg szakáll. A belsőm is rendben van, oké néha elég hisztis vagyok fiú létemre és túl félénk is, de ezen próbálok változtatni. Ja és pénzem is, ha nem is vagyok gazdag.


Kérdem én, mi a franc kell a nőknek??? 25/F


2017. júl. 5. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagyok hát! Viszonylag seggdugacs is vagyok mellé, amorf pofázmánnyal. Mi kell a nőknek? Nem én, az tuti. :D 25F
2017. júl. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem kötekedni akarok, de azért ha egy magát férfinek nevező ember hisztis, az egy nőnek iszonyatosan kiábrándító tud lenni. Nekem legalább is, a hajam az égnek áll a hisztis pasikáktól. A félénkségeden meg dolgozz, mert a nők a magabiztos pasikat imádják. Gondolj bele hogy manapság a nők többsége milyen magabiztos fellépésű. Kevesen tűrik el a félénkebb fiúkat....


Dolgozz magadon!

2017. júl. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kinézetre átlag feletti, de vékony, hisztis és félénk, de közben a belső rendben van. Várjál öcsém, idehívom az asszonyt, hadd nedvesedjen a bugyija, te csődörállat.


Egy biztos, a nőknek sok minden kell, de te nem. Szóval elég átlag alatti vagy. Kezdj magaddal valamit, különben csak baracklekvárral kenegetheted a pecsedet, hogy legalább a darazsak érdeklődést mutassanak iránta.

2017. júl. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó látom mindenki a hisztisen meg a félénken lovagol. A félénkség jogos, de hisztis akkor vagyok ha OKOM van rá.
2017. júl. 5. 21:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Pfff, kérlek folytasd kérdező. Van szólítsalak egyből puncikának?
2017. júl. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3-as szakadok rajtad :D :D :D :D :D :D :D :D ennél jobban nem is tudtad volna megfogalmazni a választ :D :D


2-es vagyok amúgy. Kérdező, elárulom neked, hogy még egy nőtől is szánalmas a hisztizés, nem hogy egy pasitól. Sajnos a férfitől messze állsz. Egy FÉRFI intelligensen, normálisan, olykor határozottan rendezi a dolgát ha oka van rá és még csak véletlenül sem kezd el HISZTIZNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

K......rva gáz egy pasitól a hisztik, akár mekkora oka van rá. Lehetsz te a világ leghelyesebb pasija, az akkor is iszonyat kiábrándító ha egy pasi hisztizik, onnantól kezdve el is veszítette a nők többségénél a férfi jelzőt. 25 éves vagy, nőj már fel érzelmileg, értelmileg is légyszíves. És ha nagyon vékony vagy, meg húzz a konditerembe gyúrni.

2017. júl. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!