Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól teszem, hogy majd csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól teszem, hogy majd csak akkor csajozom, ha majd lesz valamiféle egzisztenciám?

Figyelt kérdés
21 vagyok, sose volt még párom. Szexuálisan is későn érő vagyok, 17 évesen volt az első magömlésem, a libidóm se magas, heti két-három recska bőven jó. Emellett kicsit félénk is vagyok. Na most én már szerencsére 1 éve dolgozom, egy piacképes szakmában. Túl órával megkeresem a 250-et is akár. Letudtam cserélni a régi gépemet, egy erős gamer pc-re, tudtam venni egy jó kocsit. Na, hát én egy kicsit számolgattam, és arra a dologra jutottam, hogy 5 év múlva már lesz annyi pénzem, hogy tudjak itt a környéken egy kis házat venni, legalábbis, ha addig nem emelik fel nagyon az ingatlan árakat. Talán a fizum is később magasabb lesz, talán még rászánom magam a tanulásra, és megpróbálnám megszerezni a gépészmérnöki diplomát. Tudnék egyszerre tanulni és dolgozni is, mindig is bírtam a gyűrödést. Amúgy sem igazán lenne időm kapcsolatot kialakítani egy lánnyal. A sok munka miatt, amit egyébként imádok, annyira sok szabadidőm nincs, inkább pihenek. Meg a másik, hogy nem szeretnék úgy belekezdeni sem a kapcsolatba, hogy semmim sincs. Aztán persze lehet, hogy 25 fölött meg már az lesz a problémám, hogy nem lesz velem egykorú szingli nő. De az még a jövő zenéje. Inkább az, mintsem egy csóró valaki legyek, aki még 30 évesen is az anyjával él.
2017. szept. 23. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Teljesen mindegy mit csinálsz, sosem leszel elég jó.
2017. szept. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha talalsz not, aki komolyan vesz 25 felett NULLA parkapcsolati tapasztalattal... unalmasak ezek a kerdesek, lehet egyszerre fejlodni es kapcsolatban elni, sokkal jobban jarnal.
2017. szept. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

a másik életre felkészülés nem működő tervezet dugás ügyekben.

ha a mostaniban nem tudsz csajozni,akkor az anyagilag jobban álló helyzetedben sem fogsz tudni.

2017. szept. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Pont így történt?
2017. szept. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Na és? Talán akkor már csak jobban fogok indulni, ha lesz saját házam. Meg egyáltalán, van az a nő, aki képes lenne tolerálni azt, hogy sokat melózom? Azt, hogy 5-6 évig én szuper szinten csak gyüjtögetni akarok?
2017. szept. 23. 22:35
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
Nem. Elb...szod a legjobb éveidet, amit soha nem fogsz tudni pótolni, így nem lesz olyan élménybázisod amire egy érdekes, eredeti jellem kifejlődhetne, és így csajozni se lesz túl jó.
2017. szept. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Robotot már gyártanak a kínaiak is. Magyarországon még nem láttam.
2017. szept. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne piszkàljàtok. Teljesen logikusan hangzik amit írt.
2017. szept. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A legrosszabb ***** válasza:
10%
Teljesen jó hozzáállás. Majd figyeld csak meg az évek során, hogy az egzisztenciád kialakulása alatt egyenes arányosságban fog nőni azon nők száma, akiket érdekelni kezdesz. Egyébként nővel közös életet tervezni kb. olyan finálét eredményezne, mintha a zsákutca végén lefejelnéd a téglafalat.
2017. szept. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Tobbre ertekelem azt, ha valaki nem egy luzer balfassz 25 felett, hanem tudja, milyen komoly kapcsolatban elni, es leszarom, van-e lakasa, mivel nekem van, es nem koltoznek ferfihez amugy se, mert a legtobb abnormalis szempontok szerint valaszt lakast. (Legyen minel olcsobb, a tobbi nekik nem szamit.)
2017. szept. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!