Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igényes (azaz nem felszínes)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igényes (azaz nem felszínes) nemzetközi társkereső oldalakat tudtok ajánlani nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tudtok ajánlani nekem olyan nemzetközi társkereső oldalt, ahol egyetlen regisztrációval akár pl. egész Európán belül kereshetsz? (30+) Azért kérdezem, mert amiket én találtam, országokra vannak lebontva. Pl. a match.com-nál nem kereshetsz teljes Európára, hanem országonként lehet külön regisztrálni (és persze külön fizetni..). Nekem nem az ország a lényeg (felőlem lehet ausztrál is), hanem hogy egy normális ember legyen! A magyar társkereső oldalak sajnos nem jöttek be, mert ott az emberek kb. 99%-a annyit ír, hogy „Szia, ismerkedünk?” Még csak meg sem szólítanak és egyetlen személyes mondatot sem írnak. Egy ilyen regisztráció fenntartását csak pénzkidobásnak tartom.

Tudtok nekem segíteni?

Köszönöm szépen előre is!



2017. szept. 24. 08:27
 1/10 anonim ***** válasza:

seekingarrangement.com

richmeetbeautiful.com

2017. szept. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, épp ezért kerültem ezt az oldalt évekig, mert pontosan ilyen kommentek (emberek) voltak, mint az utolsó. Leírtam, miért kerülöm már a magyar oldalakat. Ha szövegértelmezési problémáid vannak, ne nekem szólogass be.
2017. szept. 24. 11:49
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezek szerint - kérésemre - törölték az utolsó kommentet... Köszönöm!
2017. szept. 24. 13:51
 4/10 anonim ***** válasza:

interpals.net

Igaz elsődlegesen nem társkereső, de azt megpróbálhatnád

2017. okt. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Te használtad már azt az oldalt? Ha igen, leírnád a tapasztalataidat röviden? 30+osok is vannak? Köszönöm még egyszer!
2017. okt. 21. 14:02
 6/10 anonim ***** válasza:

"A magyar társkereső oldalak sajnos nem jöttek be, mert ott az emberek kb. 99%-a annyit ír, hogy „Szia, ismerkedünk?” Még csak meg sem szólítanak és egyetlen személyes mondatot sem írnak."


Akkor most lássuk a te utolsó három leveledet, hogy te mikkel nyitottad az ismerkedést az említett magyar oldalakon. Akkor majd látjuk, mennyire jogos a kritika.

2017. okt. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Greensingles.com,spiritualsingles.com
2017. okt. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az interpals-t nem igazán ajánlom kérdező. Én használom még ma is nyelvtanulási szándékkal, de több fake profil van ezen az oldalon.

Ezt azért mondom, hogy jelezzem neked, mert aki nincs tisztába ilyen emberekkel, akik ismeretlen sztárok vagy ismeretlen katonák képeit használják, és nincs tisztában bizonyos szakmákkal, pl. ha egy katonával kezd levelezni, és kamu profil, és éppen azt hazudja, hogy mittudomén hol katonáskodik, és onnan már rég eljöttek,csak azért, hogy téged beh.lyitsenek és kihasználjanak. Szóval nem ajánlom, ha nincs érzéked kiszagolni ki az aki kamu profilt használ és azért némi nemű pszihológiai ismerettel is kell rendelkezned, nehogy pszihopata vagy szociopata találjon rád. De ha tisztában vagy mindennel ugy megnézheted, csak óvatosan.

Nekem már kb 1 éve nem ír senki, szóval nem is nagyon szoktam nézni, vagy elolvasok egy egy profilt, hogy fejlesszem az angolom, de nem erőlködök már,vagy olyan ír aki nem olyan nyelven beszél, mint amilyet én szeretnék tanulni.

Azért a nyelvtanuláshoz is kell szimpátia, mert ugy könnyebben megy a beszélgetés, ha szimpatikus a nyelvtanuló társ.

Ja és nem árt beállítani, hogy mely országokból nem szeretnél levelet kapni.

Ajánlom az olyan országok blokkolását, ahol direkt be akarnak házasodni, hogy állampolgársághoz jussanak, illetve a hárem gyűjtő országok blokkolását.

2017. okt. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az interpals-on is nagy többség igy indit, hogy Hi! How are you?


Csak nagyon kevesen vannak, akik veszik a fáradtságot és bemutatkoznak normálisan, de mondom volt olyan katona, aki igen hosszú bemutatkozást írt, és elregélte, hogy őt a neje fűvel fával csalta, és hogy ő istenfélő és ilyen asszonyt akar maga mellé, és leirta hogy konkrétan mi az elképzelése, amitől még a hátam is borsót pucolt, aztán utána lökte a dumát, hogy ő missziozni akar. Akkor miért nem ment lelkésznek.

És aztán közölte velem, hogy biztos tetszeni fog amit olvasok.

Nehogy már helyettem akarják eldönteni mi tetszik, és mi nem, csak ugy érződött a levelen, hogy fake profil.

Közbe én meg csak nyelvet akartam tanulni, és ugy is volt beállítva.

2017. okt. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
olyan oldal is jöhet amin Ukrajnában élő magyarokkal lehet ismerkedni?
2017. okt. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!