Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális hogy zavar? Vagy más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy zavar? Vagy más nem foglalkozna vele?

Figyelt kérdés

A lány aki tetszik nekem, ritkán ír, pedig sokszor látom hogy ott a zöld pötty, meg hogy fent volt. Akiket megkérdeztem lány ismerősök mindenki azt mondta hogy jó vagyok nála, meg csókolóztunk is már. Mielőtt nem találkoztunk akkor én sem írtam állandóan neki, volt hogy napokig nem. Aztán az utóbbi időben már munka közben is sűrűn megnézem a messengert.

Bár egyébként mondtam neki hogy az exemben nagyon zavart, hogy minden nap akart velem találkozni, meg már sok volt. Lehet emiatt is?



2017. szept. 24. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet.


Mi az, hogy ritkán ír? Azt várod, hogy a lány udvaroljon?

2017. szept. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De miért az ismerőseiddel beszélsz erről? Hány évesek vagytok?
2017. szept. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy azért nem keres mert megijesztetted, vagy csak nem érdekled?
2017. szept. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A mai felnőtt párkapcsolatok tökéletes leképződése ez a poszt.


A nő udvaroljon, messengeren persze. Növessz tököt mert ez röhejes.

2017. szept. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Eleinte neked kéne többet keresned.
2017. szept. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem úgy van, hogy ez vagy az ír. Hanem folyamatosan megy a beszélgetés, de ha válaszol akkor utána ha én gépnél vagy telón vagyok egyből visszaírok neki, de ő nem kapja meg, még nincs is hogy "látta". Aztán órák múlva visszaír, igaz ott kérdéseket, érdeklődő. Nagyon aranyos lány.


Csak nekem volt már ilyen és éreztem hogy valami gáz van a dologban, annak a lánynak volt egy titkolt barátja. És 2 vast tartott egy tűzben, azaz hogy 2 f***t...

És remélem itt nem állhat valami ilyesmi a háttérben mert nagyon kedvelem ezt a lányt.

2017. szept. 25. 03:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Magyarul nem tudsz róla semmit, még olyan alapinformációt se, hogy van-e valakije. Akkor egyelőre ne éld bele magad, mert simán lehet, hogy foglalt.
2017. szept. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szóval, akkor az a baj, hogy nem egyfolytában ír, hanem órák után? Hát, van ilyen, nem mindenki a neten ül egész nap. De még mindig tisztább lenne, ha felnőtt módjára tisztáznátok, hogy ki mit akar. Mivel a kategóriából feltételezem, hogy azok vagytok.
2017. szept. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!