Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna bennetek is, ha barátotok nem foglalkozna veletek a buliban, hanem inkább a haverjaival beszélget?

Figyelt kérdés
Három éve vagyunk együtt. Nem járunk el sűrűn bulizni. Ha megyünk, akkor szinte mindig az ő baráti társaságával vagyunk. Az én barátaimmal nem akar. Az gondom, hogy rosszul esik az, ha ezeken a bulikon nem nagyon foglalkozik velem. Állandóan elmegy mellőlem, mert a haverjai külön akarnak vele beszélni, úgy hogy én ne halljam. Ilyenkor én meg csak ülök és várom, hogy visszajöjjön. Mondtam neki, hogy engem ez zavar. Nem az hogy beszélgetnek, hanem az hogy egyedül hagy. Azt válaszolta, hogy nem érti mi a bajom, és hogy ilyenkor én is keressek valakit akivel beszélgethetek. Szerintetek tényleg nem volt jogos, hogy ezt elmondtam neki ?

2017. júl. 3. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, nekem rosszul esne. :S
2017. júl. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Zavarna hát.

Bár mondjuk azonos a baráti körünk, szóval megvagyok a barátokkal is. De tegyük fel, hogy olyanokkal megyünk, akiket én nem ismerek. Akkor zavarna, ja. Mondjuk az én párom pont nem ilyen. Ha együtt megyünk valahová, akkor együtt is maradunk. Ha másokkal beszélget, és szükségem van rá, vagy akarok neki mondani valamit, odamegyek, megmondom, hogy csináljuk ezt-azt, jöjjön velem ki cigizni, kísérjen el ide-oda, ő azonnal elköszön tőlük és jön velem.

A párod elég bunkó. Ha nem ismered a társaságát, az ő felelőssége lenne, hogy te is jól érezd magad, mivel együtt mentetek.

Az meg milyen már, hogy a barátai nem tudnak előtted beszélni vele? :/


Ne menj velük legközelebb, szervezz valamit magadnak a te barátaiddal.

2017. júl. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Megcserélem a nemeket és úgy tudok válaszolni.


Igen, zavaró lenne, ha a mindenkori barátnőm így viselkedne, és nem nagyon mennék el több "buliba" így. Akkor már inkább egy kisebb baráti társaság legyen, ahol mindenki szóhoz jut.

2017. júl. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is rosszul esne. Akkor se fogja érteni, mi a bajod, ha egyszer valaki mással távozol a buliból?
2017. júl. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát lehet rosszul fogom fel,de pl egy ilyennél én csajként simán elkezdenék másik,ismeretlen sráccal beszélgetni,vele lenni és ha nem tetszik neki közölném,hogy csak azt csináltam amit javasolt. Egyéb esetben otthagynám és majd ha méltóztatik megérteni a problémám,isten ne adj' meg is oldani akkor szóba állnék vele. Más esetben bulizzon csak egyedül a haverjaival.
2017. júl. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, zavarna. Nem mindenki tud spontán ismerkedni egy számára idegen társaságban, bár ez néha társaságtól és a körülményektől is függhet. Ha a barátai közül senki nem közeledik feléd és te sem tudsz/mersz feléjük, akkor ebben illene neki segítenie.

Legalábbis nálam alap, hogy ha valakit beviszek egy körbe, nem úgy kezdem, hogy szélnek eresztem, aztán csináljon, amit akar. Ha rögtön feltalálja magát, oké, ha nem, akkor segítek neki beilleszkedni.

A barátod ezt csinálja rosszul. Gyanítom, hogy jól esik külön beszélgetni kicsit a barátaival, ez teljesen érthető, de akkor vagy előbb szánjon arra időt, hogy bevon a bandába, vagy ha nem megy, mert sehogy se illesz a társaságba, akkor menjen nélküled. Ez esetben külön baráti körötök lesz (mint ahogy van most is), de még ez is jobb, mint ott ülni kukán és zavarban.

2017. júl. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!