Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz az, hogy a szép nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy a szép nőket totálisan hidegen hagyják a külsejüket dicsérő bókok?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy mivel tudja magáról, hogy szép, ezért abszolút nem érinti meg, hogy "gyönyörű vagy", "csinos vagy", esetleg "szép a mosolyod", stb...


Más részről pedig ugye ilyen bókokat tonnaszámra kapnak, és már nagyon unhatják. Igaz lehet, hogy ha egy szép nőnek azt mondod, hogy "gyönyörű vagy", az ő fejében meg az jár, hogy "jaj, tényleg csak ennyire futja? Legyél már egy kicsit kreatívabb, kisapám!"?


Mit gondoltok erről, lehet ebben valami? Ha egy szép nőnek bókolsz, semmivel sem kerülsz közelebb hozzá?



2017. szept. 28. 11:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem mondanam, hogy total hidegen hagy, attol meg, hogy szep vagyok, nem tetszek a vilagon mindenkinek es nyilvan ha olyan ember bokol aki nekem is bejon, akkor jo tudni, hogy kolcsonos a dolog. Az viszont igaz, hogy 1-2 bokkal nem fog senki levenni a labamrol, jobban szeretem, ha el tudunk ertelmesen beszelgetni es erzem, hogy nem CSAK a not latja bennem, hanem egy jo fej embert is, akivel szorakoztato idot tolteni.
2017. szept. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen. Hiába van, aki szép, lehet félénk természete is.

Én mindig totál zavarba voltam ha bókoltak, vagy mindig azt hittem amikor a "suli menői" jöttek és próbáltak felszedni, hogy direkt cukkolnak, és át akarnak verni. Csak mert 0 volt az önbizalmam és a tényleges önképem.

mert mit akarna egy 4, éves fiú egy elsős kiscsajtól...

Szóval, van akit lehet hidegen hagy, van aki pedig inkább nem tud vele mit kezdeni, és pont a másik végletet látja bele, h bókolnak neki.

Én nagyon utáltam, az tény. Mert nem tudtam vele mit kezdeni.

2017. szept. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Embere válogatja, de szerintem egy kedves őszinte, személyes dicséretet a legtöbbjük azért szívesen fogad.


A facebukon és hasonló platformokon érkező "fudejocsajvagy", "fudeszéptestedvan", stb. viszont feltehetően nem igazán váltja ki a kívánt célt, mivel a szándék is érezhetően más és ezt a csaj is tudja.


Szóval elég nagy a különbség, ha érted mire gondolok...

2017. szept. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

bókolni tudni kell, persze hidegen hagyja az átlagos "szép vagy" bók.

De ha valami apró részét (pl szemét, frizuráját, cipőjét) dicséred, aminél látod, hogy igen is odatette ma magát (frissen mosott haj, szépen kifestett szem, új cipő), akkor annak örül.

2017. szept. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ez is szemelyisegfuggo!

Ismertem olyan lányt, aki bomba volt, na öt tényleg hidegen hagyta ez a dolog, inkább azt szerette, ha bunkók voltak vele a hapsik. Nem is értettem. . Ő egy kicsit beképzelt volt azért.

De inkább olyan lányokat ismerek, nőket, akik, ha a megfelelő pasi bokol nekik, akkor irulnak pirulnak.

Persze ha normális a nő és emelle borzasztó csinos, akkor azért sokmindent kell tennie egy pasinak azért, hogy lenyugozze.

2017. szept. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

Nem mondanám gyönyörűnek magam, de totál hidegen hagynak az ilyen bókok.

Valószínűleg azért, mert férjnél vagyok, és nem igénylem vadidegenek üres bókjait, sőt, egyáltalán nem akarok idegeneknek tetszeni, másrészt amúgy sem vagyok kíváncsi a kéretlen véleményekre a külsőmmel kapcsolatban. Nem igazán tudom máshogy leírni, egyszerűen csak totál nem érdekel, kb. ilyen "semmi közöd a külsőmhöz, hagyjál már"-érzés. Felőlem azzal is odajöhetnének, hogy "anyám, te milyen kbaszott randa vagy", ugyanezt érezném.

2017. szept. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Értem, amit a 6-os mond. Én egész életemben kövér voltam, és mindig a belsőm miatt kaptam bókokat. Most már, hogy csinosabb vagyok, a külsőm miatt is, de belőlem ez instant távolságtartást vált ki.
2017. szept. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy ki mondja. De ez igaz az emberek többségére. Ha egy random ismeretlen vagy az illetőnek nem bejövő ember bókol, akkor annak nincs különösebb hatása. Ha a kiszemelt bókol, akármire, akkor az bejön az illetőnek.
2017. szept. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy szép vagyok, de általában tetszem a férfiaknak. én örülök, ha bókolnak, jól esik. pont tegnap egy 60 körüli bácsitól kaptam, az is jól esett. nyilvan attól is függ, milyeb stílusban adja elő persze.
2017. szept. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én átlagosnak számítok, mégis hidegen hagy ha bókot kapok, még ha tudom is hogy őszinte
2017. szept. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!