Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már valakinek külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakinek külső terén kihívásokkal küszködő és nagyon szép/jóképű párja is? Mi volt köztük az alapvető különbség?

Figyelt kérdés
Biztos van köztetek olyan, aki volt már együtt csúnya illetővel és nagyon vonzó/jóképű illetővel is. Tehát egy igazi szakadék tátongott köztük, ha csak a külsejüket nézzük. Mi volt köztük a különbség? Személyiségjegyekre, jellemre gondolok. Miben volt jobb az egyik, miben a másik, a kapcsolat melyikükkel működött gördülékenyebben, melyik tudott jobban szeretni, stb...

2017. szept. 25. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt, bar nem mondanam hatalmas kulonbsegnek, nem volt banyarem a “kihivasokkal kuszkodo” sem es a jelenlegi jokepu parom sem modellarcu ferfi, de azert van lathato kulonbseg. Utobbival sokkal jobb minden egyertelmuen, minden teren, nem tudnek pro es contra dolgokat mondani, mert egyszeruen minden teren jobb a jelenlegi parommal.
2017. szept. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Exem nem volt bűn ronda, de azért a mostani párom sokkal jobban néz ki tőle.

Személyiségjegyek terén: az exem mindig féltékenykedett, komplexusos és frusztrált volt, igyekezett észrevétlenül tönkretenni az önbizalmam, erőszakosan magához akart láncolni, bizalmatlan volt, stb. Ezek miatt szakítottam. Én értem, hogy nincs önbizalma a külseje miatt, de ne rajtam verje le...

A mostani párom a leírt dolgokban az ellentéte.

Értelemszerűen a jelenlegi kapcsolat működik jobban, és a jelenlegi párom szeret jobban.

N

2017. szept. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt kevésbé előnyös külsejű párom, aki bár nekem tetszett, de nagyon sokan mondták nekem, hogy nem értik minek vagyok vele. A mostani párom pedig objektíven nézve is nagyon jó pasi, és mégis vicces számomra, hogy a kevésbé jóképű párom sokkal tapasztaltabb volt minden téren. Viszont a jóképűbb sokkal lovagiasabb, bár ezt nem a külsejének tudom be, de sokkal kedvesebb velem, és sokkal többet tesz értem.
2017. szept. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A csúnyák odaadóbbak minden téren.
2017. szept. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én lennék a másik oldal.. :)A párom egy magabiztos,és nagyon helyes pasi mindenki szerint.Én viszont egy átlagos kinézetű,kissé visszahúzódó lány.Sokak szerint csúnyácska vagyok,de a párom gyönyörűnek és csinosnak lát,ami néha hihetetlennek tűnik nekem.Mivel nagyon különböző személyiségek vagyunk,nem volt egyszerű összecsiszolódnunk,de megérte. Rengeteget tanultunk a különbözőségünkből,jól működik a kapcsolatunk. :)
2017. szept. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A csúnyák egyáltalán nem odaadóbbak. Rengeteg kifejezetten előnytelen külsejű pasit ismerek, akik ráadásul beképzeltek, bunkók és lekezelők is a környezetükkel. Abszolút személyiség kérdése, hogy ki milyen ember.


A kérdésre válaszolva két exemet veszem alapul, csak az elfogulatlanság végett.


Az egyik egy csúnya, zsíros bőrű, elhanyagolt, mackós alkat. Intelligens, szorgalmas, tisztelettudó, ugyanakkor egy csélcsap szélhámos, aki a saját rokonait és minden szerettét megvezeti. Rosszindulatú, kibeszéli az összes kollégáját, notórius hazudozó. Egyébként viszont nagyon segítőkész, a munkában megbízható, idealista és törekvő. Önbizalomhiánya ellenére pozitív, vidám, lendületes. Külseje ellenére kivétel nélkül csalta az összes barátnőjét. A hibáit és tetteit képtelen volt elismerni, felvállalni.

Szexuális vonzalmam tekintetében 10/4-es, ugyanakkor az ágyban hozzávetőlegesen jól produkált.


Másik exem egy marha helyes, szabályos arcú srác, hibátlan bőrrel, izmos testalkattal. Intelligens, szintén tisztelettudó, a családját szereti, de pl. kollégákat, ismerősöket már ő is szidja. Nincsenek ambíciói, nem szorgalmas. Unalmas, frusztrált, fásult, negatív személyiség, szintén tele komplexussal. Külseje ellenére hűséges, ezt bizonyítottan állítom. Pedig a nők udvarolnak neki. Az élet bármely területén hibázott vagy tett valamit, elismerte és vállalta a vele járó következményeket. Sosem lapult, megúszásos alapon.

Szexuális vonzódásomat tekintve 10/9-es, de az ágyban egyszerűen rettenetesen teljesít.


A kapcsolat a 2. említett exemmel működött könnyebben, harmonikusabban, amíg igazán ki nem ismertem. (Már ha a lepedőakrobatikától eltekintünk) Ő valóban szerelmes volt belém, bár a szerelmét képtelen volt úgy kimutatni, ahogy arra egy nő vágyna. Az 1. említett exem hírből sem ismerte a szerelmet irántam- bármily fájó is volt a felismerés- ellenben tökéletesen képes volt eljátszani ennek az ellenkezőjét.


Hogy melyikkel volt jobb? A választ úgy gondolom megadja az, hogy végül mindkettőt elhagytam. Mindkettő jó volt valamiben, és kevés vagy elítélendő valami másban. Annyira jó egyik sem volt, hogy az életemet össze akarjam kötni velük. Írom ezt természetesen annak tudatában, hogy nyilván én sem vagyok tökéletes.

2018. júl. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!