Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők nektek mik azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők nektek mik azok a dolgok egy férfi múltjában amit semmilyen körülmények között nem tudnátok elfogadni?

Figyelt kérdés
Tulajdonságokra, munkára és ehhez hasonló dolgokra gondolok inkább.
2017. szept. 30. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha mondjuk embert ölt volna érdekből. Nem tudnám elhinni hogy esetleg megváltozott. Ha erőszakolt a múltban illetve ha nő volt:)
2017. szept. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Pl megcsalos, hutlen mult, ez meg mondjuk ha csak egyszer tortent meg de belatta, hogy hiba volt, akkor elnezem (marmint ha exet csalt, nyilvan, nem engem), ami viszont instant kizaro ok, ha bantalmazott not, megeroszakolt not. Ezek azok, amikre nem is erdekel a magyarazat. Ha balhes, ult mar bortonben, nyilvan ezek is.

Munkat nem tudnek mondani, maximum ott is a szelsosegeket, pl diler volt, lanyokat futtatott, veroember volt, stb :DDD Most az ilyenek kit erdekelnek, hogy diakmunkakent szemetett szedett vagy mittomen.

2017. szept. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nőverés, állatkínzás, gyerek vagy idősverés, nemi erőszak, kutyával vagy gyerekkel fajtalankodás, gyilkosság, szándékos testi sértés, rablás, lopás, prostitúció, drog vagy alkoholfüggőség, pszichiátriai betegség, csalás(idősek vagy gyerekek kihasználása), 8 általános végzettség, fegyverkereskedelem.. stb.



Igazából sokkal több minden, de persze mindnél van kivétel. Ha valaki fegyvert nyomott a fejének és elrabolta, majd azt mondta neki, hogy kinyírja, ha nem csinálja ezt vagy azt, nyilván nem számít. Ugyanígy, ha pl én is lopnék az ő helyzetében, vagy én is beálltam volna pénzért szpni, akkor az belefér nálam.

2017. szept. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat.

Pontosan ilyesmire gondoltam.


Nem bánnék még többet.

2017. szept. 30. 12:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretem az erőszakos embereket. Ha pl.megvert volna valakit (önvédelem az más nyilván), állatkínzás, börtönben volt, drogfüggő volt, alkoholista volt, lopott, mindenkitől pénzt kért és sosem adta vissza...stb. :D
2017. okt. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
Ha egy pasi még 20 évesen még szűz és nem volt még barátnője hidd el azt sem tudnák sokan elfogadni.
2017. okt. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

- nemi erőszak, kapcsolaton belüli erőszak, családon belüli erőszak

- szándékos emberölés, ill. olyan nem szándékos emberölés, amikor durván az ő hibája a dolog (részeg vezetés)

- nőket futtatott

- szélsőséges rasszista/homofób stb. csoporthoz való tartozás, és azon belül is ha megtámadott melegeket, kisebbségben élőket ok nélkül (pl. ha önvédelemből tette, az nyilván más, főleg ha tinikorában 2 hónapig volt ilyen társulás tagja)

- állatkínzás (itt nem arra gondolok, hogy gyerekként kíváncsiságból kitépte a lábát a póknak, hanem későbbi és súlyosabb dolgokra)

- prostitúció

- ha kipróbálta férfival vagy biszex

- alvilági munkák

- gyereket nemzett egy nőnek, akinek aztán tojt a fejére (a gyerekre értem, nem a nőre)

2017. okt. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A 7-es válaszával egyetértek, plusz én még hozzátenném az alkoholizmust és a kábítószer függőséget is.
2017. okt. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezért tilos elmondani a prostit. Pedig a férfiak nagyrésze volt prostinál már.
2017. dec. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-es, a prostitúció alatt én nem azt értettem, hogy a pasi volt prostinál, hanem azt, hogy a pasi volt prosti.
2017. dec. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!