Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedhetnék meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék meg Ramónával?

Figyelt kérdés

Áll az alkuban játszik, az új széria 1. adása óta benne van.


Nagyon helyes és aranyos, a többi játékoshoz képest olyan kis vissza fogott, csöndes.


Az érdekelne, hogy van e pasija és ha nincs akkor hol lehet Őt elérni? Esetleg van itt olyan aki ismeri?



2017. szept. 30. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Fbn kell megkeresned de ha jót akarsz akkor nem ott írsz neki, hanem megnézed hogy pl részt vesz valami hülyeségen, és akkor elmész te is arra a hülyeségre és leszólítod.
2017. szept. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menj oda , amikor felvétel van, ott dekkolsz a székház parkolójában, aztán csak jön egyszer...
2017. szept. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Úgyse fog sikerülni,lúzerkém.
2017. szept. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Lehet valaki ennél is szánalmasabb, mint a kérdező bá$tya? :////////
2017. szept. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mért nem ismerkedsz elérhető, közeledben lévő lányokkal?
2017. szept. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha követed, még azt hiszi, valami perverz stalker vagy. Keress egy lányt a környezetedben, ne tévéből ismerkedj.
2017. szept. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mik ezek a kommentek, azért nem egy világsztárról beszélünk, még csak nem is egy olyan hű de nagy és elérhetetlen hazai hírességről, miért ne akarhatná megismerhetni? Míért ne lehetne belőle bármi is?

Nőként nekem is szimpatikus a Ramóna, azt nem tudom, hogy van-e barátja. Érdemes lenne kipróbálni, amit az első hozzászóló ajánlott, megnézni a Facebook oldalán, hogy milyen közelgő eseményen vesz részt, és elmenni oda. Sok sikert!

2017. szept. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon tetszik *_* , de én nem pesti vagyok :/

Ha te igen, akkor jelentkezz a játékra, már jött ott össze egy pár :)

De azért készülj fel, hogy nem jön össze, nekem nem lenne esélyem nála, annyi sokkal jobb pasi játszik ott, én meg leginkább Rókára hasonlítok :D

2017. szept. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fent van amúgy facebookon.
2017. okt. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!