Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet az hogy ennyi jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy ennyi jó pasi van interneten, aki ilyen jó az hogy hogy nem találja a társát?

Figyelt kérdés
Mikor beszélgetek nőkkel rengeteg nő mondja hogy magabiztos férfias helyes orvos ügyvéd vállalkozó szimpatikus úriemberekkel randiznak internetről és általában alakul is valamilyen kapcsolat köztük, viszont én ezt valahogy nem tapasztalom a nőknek, felmentem ilyen oldalra és messze nem találok normális nőket Ennyire jobbak lennének a férfiak vagy mi ennek az oka?
2017. szept. 30. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek a nők kamuznak,nem is kicsit! :DDDD

Élőben nem ismertem meg ilyen embereket egymagam,nem,hogy neten.Élőben tudnék neked olyan terhelt ismerősöket mutatni,hogy ahhoz képest a netesek elbújhatnak mögöttük.

Nyugi,mindkét nemben sok a hülye,bárki bármit mond!

2017. szept. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy ezt mondják:). Csak azt már nem teszik hozzá, hogy az ügyvéd vagy a doki kapcsolatban van esetleg házas. Szeretnék megszerezni, aztán ha sikerül, akkor jó, ha nem, akkor meg jön a "minden pasi egy szemét, mert kapcsolatban van, de azért társkeresőzik", mintha nem lett volna ezzel tisztában. Persze míg vele levelezgetett meg randizott, addig kb. 200 levelet törölt, amiket bár egyedülálló férfiak írtak, de egyikük sem ügyvéd vagy nagymenő vállalkozó.
2017. szept. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Diavolino44 ***** válasza:
22%
Nem hiszem, hogy azok a nok kamuznak. De ekkora kulonbseg, ferfi es noi kozott online.
2017. szept. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden ember azt mond, amit akar...
2017. szept. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Randiztam én is például diplomás emberrel,aki jól keres,csak közben kiderült,miért is van egyedül még mindig,és miért is társkeresőzik.Neki is van defektje,mint számos oda regisztrálónak.Nem mind arany,ami fénylik.
2017. okt. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg megosztanád velünk is, hogy mi volt a defektje? Hadd tanuljunk mi is a történtekből.
2017. okt. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!