Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az miért van, hogy interneten,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy interneten, közösségi oldalon stb rengeteg pasi elhív randizni és bókol, élőben viszont kb senki?

Figyelt kérdés

Nem is merek elmenni randizni,mert félek,hogy az van a képeken szépnek látom élőben meg nem. Mert furcsának tartom,hogy életben senki nem állít meg,hogy hú de szép vagy,randizzunk. oké külföldiek néha igen,de magyar pasik soha.

Szóval ez azért van,mert a képeken nagyon jól nézek ki? Vagy azért,mert neten bátrabban elhívnak randizni?


2017. szept. 21. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az elérhetőség miatt. Az átlagember rohan ide-oda, nem igazán ismerkedik személyesen (már, sajnos). Ott van ideje összeszedni magát, megfogalmazni egy üzenetet, meg a visszautasítás sem olyan durva, mintha személyesen valaki a szemedbe mondja.


Egyébként ha lehet egy jótanácsom, érdemes magad "rákényszeríteni" egy-egy találkára. Egy délutánból pár óra nem akkora dolog, aki tényleg megfog kép meg beszégletés alapján, afelé nyugodtan nyithatnál. Én is eléggé elzárkóztam ettől eleinte, pontosan azért, amit te is írsz, de utána pár kivétellel nagyon kellemes csalódás volt, és ha más nem is alakult, az a pár óra dumálgatás jót tett. Bár én sosem megyek randira olyannal, akinek "csak tetszem a képeim alapján". Személyesen lehet, hogy elmennék, ha hívna, online kell mögé tartalom is, vagy valami, ami garantálja, hogy nem egy (bocs) unalmas, buta paraszttal kell végigülnöm 2-3 órát.

N

2017. szept. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Internetes ismerkedésnek meg vannak az előnyei, hidd el. Nem kell élőben megszégyenülnöd az ismerőseid előtt, csak mert visszautasított egy nő. Nem kell évekig szenvedned egy munkahelyen ahol bepróbálkoztál egy nőnél, de az visszautasított, így nevetség tárgyát képezed az adott munkahelyen. Nem kell átélned azt, hogy oda jön a csávója a nőnek amikor éppen próbálkozol és ki tudja mi történik.

Ezek az előnyei.

Hátránya viszont, hogy tíz pasi jut egy nőre neten, mivel mindenki a kényelmesebb, jobb megoldást keresni, még a társkeresésben is. Illetve, hogy lehet sokkal csúnyább a nő aki eljön randira mint a képeken. Hiszen a digitális képmanipuláció ma már majdnem mindenre képes.

2017. szept. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igazából most először van egy olyan érzésem,hogy ezzel a sráccal találkoznom kellene,mert nagyon jól elbeszélgetünk és nem tűnik butának sem,megmosolyogtat sokszor,mert elég jófej is. Viszont igen olyan félelmetes elmenni egy ilyen találkozóra ,hogy csak képeken látott ,és bennem van az,hogy élőben biztos nem fogok neki tetszeni,mert élőben nem kapok visszacsatolásokat ilyen szinten.

Megkérdezhetem mi volt ott a gond amikor kellemetlen volt a találkozó?

2017. szept. 21. 19:54
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy képem sincs manipulálva viszont tudom,hogy képeken egyszerűen sokkal jobban nézek ki,fotogén vagyok vagy nem tudom.
2017. szept. 21. 19:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Én teljesen átlagosnak tartom magam, ennek ellenére élőben egy kezemen meg tudom számolni, hogy a 26 évem alatt hányan szólítottak le az utcán vagy bármilyen közterületen.

Csak tartós kapcsolataim voltak eddig, mindegyik páromat neten ismertem meg és élőben is megfeleltem mindegyiknek, akivel már a beszélgetések során jól alakult a dolog.

2017. szept. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyi az aggodalmad, akkor a találkozó előtt beszélhetnétek egyszer webkamerán. A videó kevésbé csal, mint a fotók, és a másik hangját is hallod.
2017. szept. 22. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ilyesmi úgy gondolom, jobb, ha mihamarabb kiderül. :) Nem fog dolgozni az idő azért, hogy ez megváltozzon, ha most esetleg így is van. Én legalábbis onnantól fogva fölöslegesnek tartom az online felületen maradni, hogy van minimális garancia a beszélgetés alapján arra, hogy a másik (emberileg!) jó társaság. Ha el megvan, szerintem már megérte, akár lesz folytatás, akár nem.:) Ha meg nem alakul vonzalom, jobb megpórolni az időt, derüljön ki mihamarabb, ha valami nem működik.:) Mielőtt beleélnéd magad túlságosan. Hajrá!
2017. szept. 22. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Néhány 100 húzz a f***ba jellegű, modern női stílusban megfogalmazott visszautasítás után, az embernek már nincsen kedve élőben próbálkozni, így marad az internet, ott a nők szerencsére nem ennyire alpáriak.

Igaz ebben annak is elég nagy része lehet, hogy a szó elszáll, az írott szövegnek meg nyoma marad :)


Téged mi tart vissza, hogy tégy a boldogságodért?

Miért nem próbálkozol te is?

Ellenzed a feminizmust, vagy mire ez a "nagy visszafogottság"?

Miért nem vagy te is aktív társkereső, ha ennyire bánt a magány?

2017. szept. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!