Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai lányoknak tényleg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányoknak tényleg az jön be ha egy bunkó állat vagyok?

Figyelt kérdés
A szép szavak már nem is használnak?

2017. okt. 1. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Valószínűleg rossz a célközönséged.
2017. okt. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem, a bunkó állatokat nem szeretik a normális lányok.
2017. okt. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem, soha nem volt kezdettol bunko allat baratom, aki a kapcsolat alatt bunko lett, azt meg kivagtam.
2017. okt. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem, a lányok\nők mindig a határozott, céltudatos férfiakat keresik. De mivel első ránézésre ehhez közelebb állnak a bunkó "kihaénnem" típusúak, mint a normál férfiak, ezért a felszínes nők őket fogják választani.
2017. okt. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%

Érdekes kérdés.

Bunkó a férfi a férfiakkal, az nem hiszem hogy érdekli a lányokat. Talán imponál is, hogy nagy "alfa".

Bunkó a férfi a lányokkal, azt már nem kedvelik, mert hát ők húzzák a rövidebbet.


Nálam az a baj, hogy én nem tudok bunkó lenni férfi társaimmal, emiatt kb észre sem vesznek.

2017. okt. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Az egybites, dögös plázacicáknak biztos. Próbálj meg más körökben keresni. Esetleg ne a mell és fenék körméret legyen az elsődleges szempont.
2017. okt. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha helyes és/vagy gazdag bunkó állat vagy, akkor fogsz magadnak nőt találni, igen. (Bár nem olyan nőt, akit egy jó érzésű férfi a gyerekei anyjának szeretne tudni.)
2017. okt. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a parasztokat csak körberöhögöm,de vannak kevésbé intelligens,ám mutatós kislányok is,akiknek ez bejön.
2017. okt. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt hol hallottad?

Épp olyan marhaság, mint mikor egyesek panaszkodnak, hogy őket bunkó módon hajtották el a nők, kivétel nélkül mindegyik.


Én pl. nem bunkó módon közeledem a csajokhoz - max. egy kis verbális hajhúzogatás van, hogy érezzék, nem egy pipogya alakkal van dolguk - és érdekes módon ha vissza is utasítottak, egyik sem bunkó módon tette. Viszont sikereim is voltak/vannak, úgyhogy nem, nem az jön be a lányoknak, ha "bunkó állat" vagy.

2017. okt. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!