Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik ilyen probléma egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen probléma egy csajnál?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, akivel volt egy randink nagyon egymásba gabalyodtunk, most volt a 2. Nem volt semmi, mert azt mondta hogy rossz napja van és nem ment neki legutóbb a szex.

Azt mondta, hogy szeretőként eltudna engem képzelni, de nem akar összejönni egyébként sem hűséges fajta. És ha lesz is valami akkor azt teljes titokban. Én még anyámmal és testvéremmel lakok, így mondtam hogy ma este szabad a ház máskor kérdéses. És azt mondta erre, hogy tud olyan helyet ahol kettesben lehetünk. Szóval amiket mondott nem olyan hogy le akarna rázni.

De egyébként meg ilyet nem hallottam, hogy nem megy a szex.

Eddig is bejött, de hogy mondta ezt a titkos viszony dolgot ezzel nagyon felhúzott, egyébként nem vagyok ilyen típus, de ahogy igy beszéltünk róla, hát miért ne?



2017. okt. 1. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
változó a vonzalmi szintje veled kapcsolatban. bizonytalan. néha kellesz, néha nem. ezt úgy lehetne korrigálni, hogy jobban figyelsz a dolgokra. legyél igényes mindenre és nem lesz gond. ha pedig így se működik én dobnám, mert "csak szexre kellesz" és a barátok előtt meg letagadna az sztem ciki.
2017. okt. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem akar sexet, kapcsolatot szeretne. De fél még új kapcslatba kezdeni. Érzelem nélkül nem tud sexelni. De az érzelmektől fél. Majd kialakul, idő kell neki.
2017. okt. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát azért bizonytalan mert azt mondta hogy deréktól lefele nagyon kivánja, és az esze meg mást mond. A múltkor nem tudott ellenállni, most meg igen, bár azt mondta csók sem lehet, azt most csak összehoztam.

Nem hiszem, hogy engem szégyelne, hanem az alkalmi kapcsolatot, azt mondta hogy ezért ******nak nézik az embert, ha kicsit jól akarja érezni magát.

Egyébként én nem látok benne rosszat.

2017. okt. 1. 20:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
h ne lenne... mi ezen az érthetetlen? rossz napja volt, nem akart szexelni. ezt csak a hülye nem képes felfogni :D
2017. okt. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy ő nem lenne jó kapcsolatra mert nem egy hűséges típus, utálja a gyerekeket is, nekem meg azért pár éven belül kellene. Ezt mondtam is viccesen, hogy akkor te vagy a tökéletes barátnő, mert én gyereket akarok és fontos hogy ne csaljanak meg :D
2017. okt. 1. 20:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Nemis értem, most miért foglalkoztat ez a csaj..? Ha mindenben más, mint amit akarsz, és amúgy is csak szexre akar téged?
2017. okt. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!