Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van köztetek olyan, aki már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki már idősebb, voltak párkapcsolatai, de még sosem élt együtt senkivel?

Figyelt kérdés
Ha volt ilyen, hogyhogy nem jutottatok el az összeköltözésig? Mik voltak az okai?

2017. szept. 29. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit takar az idős kifejezés, hisz relatív.


Egy 20 éveshez az én 27 évemmel én is idős vagyok.


Konkrét kormeghatározást kérlek.

2017. szept. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mondjuk legyen 30 felett. Huszonévesen azért még zömében az egymáshoz járogatás, utazgatás a jellemző, sokan még "otthon" laknak. De sok olyat is hallani, hogy már mindkét fél önálló, évek óta tart a kapcsolat, mégsem költöznek össze. Félnek, hogy a közös élet mindent elrontana?
2017. szept. 29. 17:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Még nem akarok családot 30 éves korom előtt és mindig úgy éreztem hogy ráérek, nem kell "szuper-komolyra" fordítanom a kapcsolataimat, mint ahogy a nők elvárják. Volt két másfél éves kapcsolatom is és még másik három, ami fél évnél tovább tartott. (Meg még egyebek nyilván.)


Persze másokkal már éltem együtt. A testvéremmel voltam albérletben 4 évig, de rendes, normális lakótársaim is voltak már, akikkel szintén normálisan éltünk együtt sok évig.


De így, hogy még nem akarok családot, így nem akartam soha elkezdeni papás-mamást játszani.

28/f

2017. szept. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!