Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jó forgatókönyv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó forgatókönyv összejárni szex miatt és talán lesz több?

Figyelt kérdés

Belevágtam egy olyan kapcsolatba ahol néha találkozunk (3-4 naponta). Megszeretgetjük egymást, van szex is. Beszélünk egy picit és ennyi.

Ebből lehet több? Nem mintha többet éreznék most. Tudom, h ez egy eléggé kényelmes állapot. Csak érdekelnek a tapasztalatok a jövőbeli kilátásokról

(lány vagyok)



2017. okt. 2. 22:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet ennél több mind ez azon múlik, hogy miértcsak szex kapcsolat van most, és, hogy többet akartok e mind ketten.
2017. okt. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem lesz ebböl több. Ha igen, akkor csak egy ideig.
2017. okt. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Ha mindkettőtöknek megfelel, akkor tökéletes. Az a lényeg, hogy jól érezzétek magatokat mindketten, nem az, hogy mások párkapcsolati prekoncepcióinak megfeleljetek. Hogy lehet-e több, nem tudom, elképzelhető, de nyilván sem titeket, sem a kapcsolatotokat nem ismerjük.
2017. okt. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem év elején volt ilyen 4 hónapig, de nem lett semmi. Én nem akartam egyáltalán. Kb ugyanaz volt, amit te mondtál. Heti 1-2 találkozó + fizikai intimitás (csók, ölelés, simogatás, bújás). De ennél több semmi.


22/f

2017. okt. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 kén_ ***** válasza:
55%

Ismerősöm összejárt egy okos, értelmes csajszival. Szexeltek, dumáltak, semmi egyéb. Majdnem olyan, mintha barátok lettek volna egy kis extrával. Aztán a szimpátiából és vonzalomból szerelem lett. 2 éve vannak együtt, és bár már nem olyan a dolog - a srác már csak megszokásból van vele -, de a kérdésedre ezek alapján ezt tudom mondani: igen, lehet több, de a helyedbe továbbra se úgy kezelném, hogy "hátha több lesz". Ha lesz, akkor lesz, ha nem, nem.


21/F

2017. okt. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%

Egy férfinek ez a legkényelmesebb, gyakorlatilag ingyen pina.

Hülye lenne ezek után problémát magának, a szürke hétköznapokat..

Ha van torta, kell a fenének a főzelék.

2017. okt. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha csak a szex tart össze akkor nem lesz több. Egy idő után ráuntok egymásra és fog kelleni a változatosság. "Ha már eleged van a tortából jöhet a főzelék"
2017. okt. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
8%
Ez a tipikus szexkapcsolat, ami eleve zsákutca. Ebből tudod mi lesz: fájdalmas vég valaki, vagy mindkettőtök számára. Csak idő kérdése. A szexkapcsolat amúgy a párkapcsolat- képtelen, felelősséget vállalni nem tudó emberek ócska élvezeti cikke...
2017. okt. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Férfiként álítom, hogy igen , lehet több. 8 hónapig jártam össze egy okos , aranyos ügyvédbojtár lánnyal, akibe nagyon beleszerettem s elmondása szerin ő is belém. Én rontottam el mindent , de a mai napig szeretem , pedig a szakításunk óta, eltelt egy év.
2017. okt. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Volt több csak szex kapcsolatom, egyikből se lett több. Volt,hogy csak sérültem ilyen kapcsolatba. Soha többet nem mennék bele ilyenbe. 24L
2017. okt. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!