Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan lány akinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány akinek nem visszataszító egy amputált lábú srác?

Figyelt kérdés
2017. okt. 5. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Biztos van. Én nem randiznék ilyen sráccal, de attól még más lehet.
2017. okt. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Nagy valószínűséggel, találhat párt. Három ismerősömnek vágta le a vonat a lábát. Kettő, talált magának párt. Na és nem is valami banyát, átlag szép, kedves nőket.

A harmadik, az az ital felé fordult:(((

2017. okt. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Ha a szerelmem vesztené el a lábát valami miatt, természetesen elfogadnám.


Ha beleszeretnék abba a férfiba, akinek műlába van, akkor sem zavarna.


De őszintén be kell vallanom, hogy alapból nem merném azt mondani, hogy rögtön beleszeretnék egy amputált lábú srácba.


Szomorú, de nem tudom, hogy mit tennék. De nem visszataszító az ilyen ember számomra, semmiképpen!

2017. okt. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

El tudnám fogadni, ha személyiségileg rendben van.

De sok mindent el tudok

2017. okt. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Személyiségileg nincs probléma
2017. okt. 5. 17:23
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem ez nem tartana vissza az ismerkedéstől, ha amúgy külsőre-belsőre bejönne a srác.
2017. okt. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha valaki úgy gondolja szívesen beszélgetek.
2017. okt. 5. 17:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Az egyetemen volt egy amputált lábú srác, szaktársam volt. Helyes, okos és kedves fiú volt, de annyira magába forduló és búskomor, senkit sem engedett közel magához, amit akkor nagyon sajnáltam. Nagyon szimpatikus volt nekem. Így utólag visszagondolva viszont már kevésbé szimpatikus, jobban mondva ma már nem lenne az. A jókedvű, mosolygós férfiak tetszenek. Ha ilyen vagy, nálam pontosan ugyanannyi eséllyel indulnál, mint egy "ép lábú" (de hülyén fogalmazom, de más nem jut eszembe ilyen későn :D) srác.
2017. okt. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!