Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismertétek meg a mostani párotokat?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra lennék kíváncsi, h először amikor megláttátok éreztetek e valamit? Hogy rögtön tudtad, h vele akarsz lenni, vagy ha már ismerted valahonnan akkor mi volt az ami átbillentett a barátság és a kapcsolat határán? (Nem igazán tudom megfogalmazni de héha úgy érzem nincs velem minden rendben)

Főleg nők válasza érdekelne


2017. okt. 6. 22:34
 1/8 anonim válasza:
90%
Szex közben
2017. okt. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En azonnal kiszurtam ot, es tudtam, hogy az enyem lesz :D. Szerencsere o is igy gondolkodott rolam :D.
2017. okt. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Munkahelyemen volt vendég.

Először semmit nem éreztem, akkor láttam meg, amikor kijött a szobájából.

Amikor már többször volt nálunk vendég, akkor kezdetünk el beszélgetni és kiderült, hogy tetszem neki, ezen kívül nincs családja és itt fog maradni az országban. Külsőre már az elején megfelelt, de az udvarlást csak később viszonoztam, amikor már belsőre is tetszett.

2017. okt. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor először találkoztam a férjemmel, egyáltalán nem tetszett, mert nem volt jóképű, bár a sportolói múltjával tisztában voltam.

Aztán beszélgettünk (sokat), majd szexeltünk, és észre sem vettem, hogy szeretem.

Minden magától történt, úgy, hogy észre sem vettem.

2017. okt. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Először a gimiben láttam meg ahova jártam. Felettem járt 2 osztállyal. Megláttam a folyosón és szerelem volt első látásra. Természetesen rám se bagózott, hiába voltak utána kapcsolataim, sosem felejtettem el. Aztán egy házibuliban (sok évvel később) összefutottunk. Azóta együtt vagyunk. Ennek már 15 éve. ;)
2017. okt. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
Eleinte nem tetszett. Csak barátok voltunk. Ahogy egyre jobban ismertük meg egymást és fedeztük fel mennyi a közös vonás, akkor kezdtem szép lassan vonódni hozzá.
2017. okt. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amikor eloszor meglattam, azt gondoltam, helyes pasi - felkert tancolni, mellesleg jol tancolt. Tanc utan el akart kiserni haza, ami feloras ismeretseg utan egy idegen helyen a sotetben nem tunt jobl otletnek, igy gyorsan szedtem a satorfat a baratnommel, tole gyakorlatilag el se bucsuztam, aztan egesz ejjel azon evodtem, hogy ezt nem igy kellett volna, helyes volt, adhattam volna eselyt, es ezekbutan mit gondolhat rolam. Aztan masnap este, mikor ismet megjelent , emlekszem, hogy orom es boldogsag toltott el, tudtam, hogy miattam jott. :-)

Amugy nem tudtam rogton, hogy vele akarok lenni, vonzo volt, de meggyozodesem volt, hogy csak kalandot keres, kesobb kiderult, hogy nem, de akkor meg tobb minden zavart a szemilyesegeben, bunkonak tartottam. Akkor billent at a dolog, mikor ezt finoman kozoltem vele, es hogy emiatt nem szeretnem vele tartani a kapcsolatot, na akkor volt egy hosszu oszinte beszelgetesunk, megismertem mas oldalat is, es a beszelgetes vegere ereztem, hogy en ot megiscsak akarom, es azota is szeretem :-)

2017. okt. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Chat.hu-n.


Aztán, mire találkoztunk, kb. beleszerettem, mert addigra rengeteget beszéltünk. Minden nap hosszú órákat.


Aztán élőben először nem igazán jött be, amit egy órával később már nem is értettem, mert hihetetlen helyes.

A mosolya, a fényben nagyon zöld szeme, a testalkata (pedig alacsony, mégis arányos, nem kövér, nem kigyúrt, de erős, mert sokat sportol(t))... valahol itt döbbentem rá, hogy szeretem :)


Ennek két éve, és tíz hónapja már együtt élünk.

2017. okt. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!