Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen helyeken ismerkedtek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen helyeken ismerkedtek? Hogy ismertétek meg jelenlegi párotokat?

Figyelt kérdés

Egy barátom volt eddig, őt egy diszkóban ismertem meg. Egy éve már nem vagyunk együtt, de nagyon nehezen tudok túllépni rajta. Gyakran eljárok bulizni, ám sose tudok megismerni olyanokat, akik nekem is szimpik lennének. Tudom.. eljön az ideje stb stb, csak már ráuntam erre a várakozásra. Tőlem ezerszer butább és csúnyább lányok ismerkednek meg helyes és értelmes férfiakkal. Ami a netet illeti nem nagyon ismerkedek ott, eddig 3 fiúval találkoztam netről. Kettő rögtön lepattintott, gondolom nagyon unszimpatikus vagyok és csúnya. A 3. nekem nem jön be, neki viszont én igen. Nem tartom magam csúnya lánynak, de szépnek sem, szerintem átlag... butának sem, de túlzottan okosnak sem, egyetemre járok, tanulok, mértékkel bulizok és iszok. Próbálok nyitott lenni,beszélgetni, de bizonyos esetekben nem megy egyáltalán, vannak olyanok, akik ellenszenvvel tekintenek azonnal rám, emiatt alacsony az önbizalmam és nem hiszek magamban. Szerintetek hol a gond? 20/L

Köszönöm előre is válaszaitokat.:)


2016. júl. 26. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
En a volt volegenyemet es a mostani paromat is neten ismertem meg. Nincs problemam a szemelyes ismerkedessel sem, de az internet tagitja a lehetosegeket szerintem. :)
2016. júl. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A jelenlegi páromat (is) neten ismertem meg.

21/L

2016. júl. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló gondokkal küzdök. Nehezen megy az ismerkedés önbizalom hiány miatt főleg. Az utolsó szerelmemet a neten ismertem meg. Azért nem mondom, h a páromat, mert hivatalosan sosem volt kimondva, h járunk. De én ennek ellenére beleszerettem. Nem mondom, h kár volt, mert ez volt életem legszebb két hónapja, de.... ez nem könnyítette meg a további dolgomat, h végre megtaláljam a páromat... Sőőőt, roppant mód megnehezítette... :-( Szóval nem tudom hol lehet a hiba, de én nem zárkóznék el a neten való ismerkedéstől a helyedben, mert szerintem sokkal egyszerűbb, mint valami szórakozóhelyen. De hát kinek mi...
2016. júl. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első pasimat középsuliban ismertem meg, a másodikat egyetemen, a harmadikat "házibuliban" - volt egy kis összeröffenés egy haveromnál, és az ő unokatesójával jöttem össze.

Eddig nekem semmilyen "direkt" ismerkedős dolog nem sikerült, mindhárom kapcsolatban a pasi is meg én is épp nem voltunk ráfeszülve a dologra, nem akartunk mindenáron párt, először csak haverkodtunk, ha már így összefújt minket a szél, aztán később lett belőle romantikusabb kapcsolat.

2016. júl. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bár jelenleg nincs senkim, általàban neten,az edzőteremben ahova járok (bár ezt több szempontból sem szeretem), és nívósabb bárokban,de így nyáron tulajdonképpen bárhol/bármikor. Nyaralás alatt, a strandon,stb.. de én sohasem kezdeményezek, mert gyáva vagyok ilyen téren :D

Ha azt nem vesszük kezdeményezésnek, amikor távolról szemezek egy lánnyal,aztán vagy oda jön hozzám vagy nem.. viszont éjszakai szórakozó helyekre nem járok (nem bírom a közeget sorry)

2016. júl. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerkedni, jön magától, akinek kell. Páromat munkahelyemen ismertem meg, mint vendéget.
2016. júl. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már csak a GyK-n...
2016. júl. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az írásodból arra lehet következtetni, hogy intelligensebb vagy az átlagnál, a faék egyszerű emberek könnyebben találnak maguknak párt. Valószínűleg a két srác azért koptatott le, mert nem akartak komoly kapcsolatot, ahogy a szavaidból kiveszem, komolyak a szándékaid. Bulikba nem tudom mennyire lehet ismerkedni, szerintem nem igazán. Gond nem igazán van, fiatal vagy, nem találtad még meg az igazit (de ami késik, nem múlik). Sok sikert hozzá! :)
2016. aug. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!