Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan hóditsam vissza az exemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hóditsam vissza az exemet?

Figyelt kérdés
Pár hónapja szakitottunk de kibékültünk, vagyis már nem vagyunk haragban megmaradtunk barátoknak. Elköltözött tőlem de annyira megbocsájtott nekem, hogy odaköltözhetek ismét hozzá,mint barát.egyenlőre senkit nem akar társának. Megengedte néha csinálhatunk olyan dolgokat mint egy Pár. Mégis mit tegyek hogy újra járjon velem és újra szeressen, mint nőt? Testileg vonzódik hoztám meg a barátságomat is elfogadja. Köszönöm válaszotokat előre is. Negatív véleményeket tényleg nem kérek csak pozitiv válaszokat várok.

2017. okt. 9. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

szóval a volt faszid megengedte hogy visszaköltözz, moss-főzz, meg amikor neki kedve tartja, akkor kielégítsd?


Elkérhetem a srác számát? Komoly összegeket fizetnék neki, ha hajlandó lenne tanítani.

2017. okt. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

semmit, ugyanazt mint eddig. lassú víz partot mos.

Egy gyengéd érintés,tekintet az épp alkalmas időpontban és helyen. Szerintem ennyi a titka az egésznek :)

2017. okt. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért szakítotattok?? Ez ebben a kérdésben igen lényeges, mert rohadtul nem mindegy, hogy mi miatt mentették szét
2017. okt. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Testileg vonzódik hozzád - itt a kulcsa a dolognak. Szexre kellesz majd, másra viszont nem. Ha belemész, belemész, ha nem, nem.

Én biztos nem mennék le kutyába, de az, hogy te mit csinálsz a tények tudatában, az a te dolgod. A pasi korrekten felvázolta, hogy mit akar.

2017. okt. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ez sajnos tipikus példája annak, hogy jó leszel, amíg nem jön jobb - gonoszan kifejezve: ingyen p*na.


Ha neked ez is elég (!), akkor ne fogd vissza magad. Itt a baj akkor van, ha te beleviszed az érzelmeidet, mert valószínű nagyot koppansz majd. Ha vállalod ezt a kockázatot, akkor próbáld meg, érezzétek jól magatokat/egymást, aztán majd alakul.

2017. okt. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha lesz új csaj, úgy is kidob. Csak megalázod magad.
2017. okt. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A legrosszabb ***** válasza:
Egy újabb buta nő...
2017. okt. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Te komolyan ennyire ostoba vagy?


Gyakorlatilag házi cselédjének akar, akit néha meg lehet dugni, vagy leszopja.


Hát, ha ebbe belemész, akkor csak sajnálni tudlak, úgyis csak addig kellesz neki, míg nem lesz szerelmes, és akkor aztán kidob fél másodperc alatt.

2017. okt. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem mondta házi cselédnek akar és kikérem magamnak Nem vagyok buta nő csak szerelmes aki sok mindenre hajlandó azért akit szeret. Nem tudom a szerelem miért bűn? Viszont azért mentünk szét mert sokat veszekedtünk mivel nehéz természetem van. Azt is tudom min kell változnom és meg is teszem érte és magam miatt is. Mivel nehéz gyerekkorom volt így érthető ha apum félrelépése miatt mindig attól féltem ha szerelmes leszek mindig faképnél hagynak ahogy anyumat is. Szüleim vállása megviselt nagyon 7 éves koromban


Nem vágyok nag

2017. okt. 11. 00:22
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem vágyok nagy dolgokra csak arra megértsenek és szeressenek főleg az kit steretek is. Ezért már annak is tudok örülni hogy megengedet pár dolgot. Próbálom az apró dolgoknak is örülni. De ha ettől rossz lennék csak kövezetek meg ismét.
2017. okt. 11. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!