Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítsam vissza? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam vissza? Van rá még esély, hogy megújítsuk az egészet?

Figyelt kérdés
Utóbbi hónapokban elhidegültünk egymástól a párommal. Kevesebbet beszéltünk, találkoztunk és ezek mellett sokat veszekedtünk. Mindkettőnknek sok volt a problémája. (Én részemről vizsga időszak, nagyon közeli családtag hirtelen elvesztése. Ő részéről is vizsgaidőszak munkahely elvesztése, meg rengeteg tennivalója.) Szinte minden múltbéli hibáinkat egymás fejéhez vágtuk. Úgy érzem nem álltam mellette rendesen és minden miatt magamat okolom. Napok óta őrlődünk, hogy mi legyen. Én nagyon bánom ami történt és visszaakarom hódítani. Még konkrétan nem szakítottunk, de ez van levegőben.
2017. jan. 25. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a bajban nem tudtok egymás mellett lenni, akkor minek akarod ezt még erőltetni?
2017. jan. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert szeretem és 2 évet nem tudok csak úgy eldobni. Úgy érzem későn jöttem rá mennyire fontos nekem. Ő vacillál azon, hogyan tovább. Én tudom mit szeretnék.
2017. jan. 25. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat ha nem működött akkor sztem ezutàn sem fog ugyanez lessz!Lehet próbàlkozni ujra de az màr csak kínlódàs lessz és szendvedni fogtok mindketten!A szeretet kevés ha a bajban egymàsellen fordultok !
2017. jan. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma lezártuk ezt telefonon. Még lesz egy személyes találkozó holnap után. Azért köszönöm a válaszokat :)
2017. jan. 25. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!