Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tűnnek el a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűnnek el a férfiak csakúgy mintha mi se történt volna aztán előbukkannak újból a nő életében?

Figyelt kérdés

Nem tudok ezen napirendre térni, miért csináljátok ezt? Mire jó ez? Mi állhat a hátterében?

A nő várja csak várja, aztán amikor már kezd róla lemondani, felbukkan a férfi és felkavarja újból a szálakat. Amikor már elfogadtam volna , hogy ez ennyire volt jó és kész..

Én nem ezt várnám egy komoly embertől, hogy szórakozik csak a másikkal. Így már nem is tudom mikor engedhetem magamat át egy ponton egy kapcsolatban, amikor sorozatban mindig ez történik velem. Már el se hinném..

Aztán ha előbukkannak akkor meg persze nem tudnak várni..


2017. okt. 10. 01:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért, amiért a nők csinálják ugyanezt. Gondolkozz...
2017. okt. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én nem tűntem még el
2017. okt. 10. 02:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy nő azért tűnik el egy pasi életéből, mert nem érdekli már, viszont később rájön, hogy fontos neki, ezért újra felkeresi.


A férfiaknál ugyanez a helyzet, ott viszont annak is fennáll a veszélye, hogy a szex miatt keresi fel az illetőt, mert nem akad neki más.


(1. voltam)

2017. okt. 10. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Számomra is örök kérdés.

Eltűnt hónapokra, most megint jön.

2017. okt. 10. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig a válasz nagyon is kézenfekvő, az ok pedig ugyanaz, mint a nőknél: "B-terv" vagy, tehát van valaki más, akit megfelelőbbnek ítél. Ha újra felbukkan, akkor valószínűleg az "A-terv" nem vált be és most előhúz a tarsolyából. Ezzel a legnagyobb gond az, hogy ha ebbe belemész azzal nem lépsz előre, ugyanúgy "B" maradsz, ami addig jó, amíg nem talál egy újabb "A"-t.
2017. okt. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint a férfiak sem a találkozást sem a beszélgetést nem igénylik túlzottan. Ám ha szexről van szó felkapják a fejüket.
2017. okt. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 3. és 5. válaszolóval értek egyet. Sajnos így van. Ha előbukkan küld el a fenébe. Nekem is volt ilyen férfi. Ha annyira akarna valamit kezdeményezne, de nem? És nem eltűnne. Nálam is feltűnt a színen én pedig elküldtem a fenébe. Ennyi. Ettől ne érezd magad rossznak, mert nem vagy az. 32/N
2017. okt. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!