Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj az, ha valaki csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha valaki csak 1 partnert szeretne egész életében?

Figyelt kérdés
2017. aug. 3. 22:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem baj, én is így vagyok vele. Ha úgy érzed ez neked fontos, akkor nem kell foglalkozni azzal aki meg akar győzni arról, hogy ez nem jó. Van sok ember aki hasonlóan gondolkodik.
2017. aug. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
Nem baj, én is igy vagyok vele.
2017. aug. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%
Én is így vagyok vele.
2017. aug. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
39%

Én mindegy egyes párkapcsolatommal fejlődtem. Jobban megismertem magamat is, az igényeimet is és sok tapasztalatot szereztem arra vonatkozóan, hogy különböző személyiségű, típusú emberekkel, mennyire tudok kijönni.

Ezenfelül ha nem arra gyúrok, hogy egy esélyes a dolog, fesztelenebbül és nagyobb élvezettel tudok egy kapcsolatot kiépíteni.

Ez az egy partner dolog így alapból baromság. Megismerkedsz valakivel aki átment mind az 58 szűrődőn, de kiderül x idő után, hogy mégsem vagytok egymáshoz valóak, akkor mi van?

Elméletből kapcsolatot gyártani, előre letervezni nem igazán lehetséges.

Ha van háromféle étel az asztalon, akkor én nem bökök ki egyet elméletből, hogy huh, annak jó a színe meg az illata, mert aztán lehet az íze meg pocsék, vagy csak nem kedvemre való.


Vissza is kérdezhetnék miért olyan fontos ez az egy partner dolog?

2017. aug. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Nem baj, sőt, törekedni lehet rá, csak általában az élet ezt nem így hozza :)
2017. aug. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%
Ki mondta, hogy baj?
2017. aug. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%
Én is így voltam vele. De nem gyütt össze. :c
2017. aug. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%
jaaj ezek a kérdések... miért baj ha hátulról előre törlöm a seggem? miért baj ha jobb oldalt választom el a hajam, nem a balon? miért baj az, ha nekem csak nagymellű/kukijú pár kell? ki nem szarja le?
2017. aug. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem baj, én is így vagyok/voltam ezzel.


A baj az, hogy ha várod a nagy szerelmet, hollywood-i filmekbe illő nagy találkozást és nem teszel semmit, ill. elhajtod a lehetséges jelölteket, mondván, hogy nincs meg a kémia, nem tetszik, stb.


Mert így könnyen egyedül maradhatsz.

Mert így nem lesz tapasztalatod korábbi kapcsolatokból és könnyen elronthatod, követhetsz el hibákat.

Sajnos vagy nem sajnos, a párkapcsolatban való létet is bizonyos fokig tanulni kell.

De erre csak több kapcsolat után jön rá az ember, nem az első nagy szerelemnél.


34/F

2017. aug. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
42%

Nem baj!


19/L

2017. aug. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!