Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők/lányok, internetes ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok, internetes ismerkedéskor számít, hogy mit ír a férfi első alkalommal, vagy a fénykép dönt inkább?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Nyilvén, ha valaki tapló módon nyit, akkor egyértelmű, hogy számít az első pár sor. De ha valaki normálisan próbál kezdeményezni, akkor mi az, ami mondjuk már figyelemfelkeltő, mi az, amire azt mondjátok, hogy "na, erre válaszolok, mert tetszik, amit írt"? Vagy ha nem tetszik az illető fényképe, akkor igazából írhat bármit?


Jelenleg nincs barátnőm, ezért felregisztráltam egy imserkedős oldalra, viszont nem igazán kapok választ a kezdeményezéseimre, ezért érdekelne, hogy min kellene változtatnom. A külsőm olyan amilyen, átlagosnak mondanám magam, volt már 5 éves kapcsolatom, voltam már szerető, szóval annyira kegyetlenül rosszul csak nem nézhetek ki. :D De inkább a belső tulajdonságaimmal tudtam mindig felhívni magamra a figyelmet. Elég érzelmes típus vagyok, figyelmes, mindig meghallgatom a hozzám közelállók problémáit, stb. De ugye ezt elég nehéz egy fényképen megjeleníteni, első alkalommal meg nem nyithatok ezzel senkinél.


Mindig személyreszólóan írom az első pár sort, nem ugyanazt a ctrl+c ctrl+v sablont használom minden nőnél. Bár azt is hozzátenném, hogy havonta max 2-3x szoktam kezdeményezni, nem vagyok az az "összes regisztrált nőnek írok 1 sort, hátha válaszol valaki" típus.


Előre is köszönöm a válaszokat!


31F



2017. okt. 10. 12:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Adatlapod ki van toltve? Ugy igazan,erdemi reszekkel egyutt.
2017. okt. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

A leírásod alapján én inkább azt kérdezném meg magamtól, hogy ha tényleg ilyen vagyok, amilyennek én látom magamat, akkor miért vagyok társkeresőre szorulva??

Külsőre jól nézel ki, de mégis a belsőddel fogod meg a nőket. Vagyis gy főnyeremény vagy.

Ez csak nekem magas? :D

2017. okt. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Esetleg a célcsoportot kéne megvizsgálni. Például ha 18 éveseknek írsz akkor csak a pedót látják benned. Legalábbis én így voltam. Most 24 évesen a párom 30 és teljesen rendben van. De akkor valahogy nem úgy tűnt.
2017. okt. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Neten ismerkedni kb mint tűt a szénakazalban.....
2017. okt. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, úgyse válaszolnak :D
2017. okt. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Neten nehezen jön át a belső. Próbáld személyesen a környezetedben. Ne legyen se túl rövid, se túl hosszú a levél és amit írtál, hogy személyre szóló. 37N
2017. okt. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#1 Igen, ki van töltve az adatlapom elég részletesen.


#2 Valamit félreértettél. :) Mint írtam, átlagosnak tartom magam külsőre. Nem vagyok egy görög félisten testű, 2 méter magas férfiállat. :) Sőt.. 171 cm vagyok csak, de ez sosem okozott gondot, mindig velem egymagas barátnőim voltak. Ha egy albumból kép alapján kellene a nőknek pasit választaniuk, akkor nem én lennék az, akire a legtöbben letennék a voksukat, de ezzel tisztában is vagyok. :) Szóval a tökéletestől bőven messze vagyok. De van egy szerethető személyiségem, amivel az előbb leírtakat tudom kompenzálni. Én így látom, és ezt következtetem ki az eddigi tapasztalataim alapján.


#3 18 éveseknek nem szoktam írni. 24-33 éves nők között szoktam nézelődni. Komoly kapcsolatot keresek, amit egy tizenévevssel nem tudok elképzelni. Más életet élnek még, máshogy látják a világot.

2017. okt. 10. 13:41
 8/13 anonim ***** válasza:
#7 nekem még így is túl jónak tűnsz társkeresőre. Miért nem kezdeményezel személyesen? Főleg így, hogy érzelmes, figyelmes, törődő vagy? Ahogy írod is, ezekkel nem nyithatsz a tarskeresőn. Személyesen viszont ez mind azonnal átjön.
2017. okt. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem küldhetsz képet..
2017. okt. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kevés lehetőségem van személyesen ismerkedni sajnos. Hétköznap munka, mivel egyedül élek, így minden házi munkát én végzek, ezért sokszor a délutánok elmennek erre, bevásárlásra, stb. Heti 2-3 alkalommal szintén este lenézek edzőterembe, bár ott szoktam néha ismerkedni, de ott a kigyúrt, szálkás szépfiúkra buknak inkább a nők. No meg általában ilyen fitness ladyk vannak lent, akiknek nagyobb hátuk van, mint nekem. :)

Mivel már pár éve nem járok bulizni, így az is kilőve. Inkább természetjáró típus vagyok, ott meg nehéz ismerkedni. :) Főleg úgy, hogy a baráti köröm is elég szűkös, nincs 1000 ismerősöm. :)

2017. okt. 10. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!