Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 évesen érdemes feladni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen érdemes feladni a csajozást?

Figyelt kérdés
Soha nem jött össze semmi, egy baráti puszin kívül pedig már nem vagyok gyerek. Véleményem szerint nem érdemes tovább szenvedni a dologgal. Ha eddig nem jött össze semmi akkor valószínűleg ezután sem fog semmi. Senkinek nem tetszek, mindenki közömbös velem. A gond csak az, hogy szeretnék már valakivel kapcsolatban lenni és így elég nehéz elásni magamban de szerintem nem lehetetlen. Kezdeményezni pedig nem fogok mert az én helyzetemben úgy sincs semmi értelme.

2017. okt. 11. 23:43
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
88%
Hát szerintem igen. Már vén vagy, mint az országút, lassan nálad is kopogtat Orbán az erzsébetutalvánnyal.
2017. okt. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
54%
Igen, érdemes feladni. Egy cuki kutyus sokkal jobb választás.
2017. okt. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy nevetsz de hidd el nincs min. Más fiúnak huszonéves korára legalább egy csók volt meg szex is alapvetően. Szerinted véletlenül alakult így?
2017. okt. 11. 23:48
 4/36 anonim ***** válasza:
84%

Pár napja elhunyt Aradszky László, ő többször énekelte, hogy nem csak a húszéveseké a világ, szóval ne add fel, késbb bőven alakulhat valami.


Amit érdemes feladni az a pesszimista hozzáállás, mert nem csak neked vannak problémáid, hanem a csajoknak, és általában az ember nem azért találkozik barátokkal, vagy a párjával, hogy a másik hülyeségét is hallja, hanem, hogy a bút elfelejtsék és élvezzék az életet, de ha te folyamatosan depressziós vagy az őket is lehúzza és az nekik is kényelmetlen.

2017. okt. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
66%
Nyugi a lényeg hogy maradj hü ahhoz amiben hiszel
2017. okt. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
29%

21 éves voltam mikor össze jöttem a jelenlegi barátommal, 2,5 éve vagyok vele.

Előtte volt pár kapcsolatom de megbántam. Több órát töltöttem sajnos ezekkel a fiúkkal ahelyett hogy addig is hasznosan töltöttem volna el az időt, annyiban viszont nem bántam meg hogy annal jobban megbecsülöm a jelenlegi páromat, mer tudom mennyi idiota pasi van. Arra viszont büszke vagyok hogy egyikkel se feküdtem le:)

Csak olyannal állj le majd akivel érdemes, és át érzem a helyzeted tudom hogy szeretet hiányos vagy, én is szenvedtem hogy legyen már végre rendes kapcsolatom. És lett is. Neked is lesz majd, járj nyitott szemmel es csak

olyannal állj le akivel érdemes. Bar ugyis később derül ki milyen az illető sajnos de lesz akiről mar az első randi után kiderül hogy egy idiota, az ilyet hagyd egybol!

2017. okt. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 Noblesse Oblige ***** válasza:
76%

Párom 21 éves volt, amikor összejöttünk. És azóta is nagyon jól megvagyunk.


Szerintem ha fel adni nem is érdemes, de parkolópályára simán teheted a dolgot. Addig keres valami mást ami boldoggá tesz, és ha lesz alakalom akkor viszont ragad meg!

2017. okt. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
23 évesen nekem se volt semmi puszi és ölelésen kívül. Mondjuk én sokat nem is próbálkoztam:D De feladni eszembe nem jutna. :)
2017. okt. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

"Never Give Up!"

John Cena :)

2017. okt. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
#9 John Cena a levesben sem volt, mikor ezt már mondogatták.
2017. okt. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!