Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan érdemes kezdeményeznie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érdemes kezdeményeznie egy nőnek?

Figyelt kérdés

Volt már rá példa eddigi életem során, hogy próbáltam én kezdeményezni egy férfinál, de nem értek hozzá rájöttem..Nem igazán működött, erőlködés lett belőle.. míg ha a férfi kezdeményezett, akkor a háttérirányítás az ment..és egész máshogy indult az egész így, lendületet adott nekem. De lehet, hogy működik a női kezdeményezés csak nekem nem megy igazán.

31N


2017. okt. 4. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy nő flörtöléssel tud legjobban "kezdeményezni". Szemezés, mosoly, esetleg a fejeddel jelzel neki, hogy menjen oda hozzád.
2017. okt. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elsősorban mosoly és tekintet/szemezés, kedvesség, esetleg beszélgetés kezdeményezése, helyzettől függ.

Ha te is tetszel neki, ennyi szerintem elég.

40F

2017. okt. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ismered, akkor feltűnő érdeklődést tanúsítasz iránta, az illető társaságát keresed.
2017. okt. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tessenek szólni, vagy kézzel inteni!
2017. okt. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4 es hihi:)


Kérdező : bőven elég ha beszélgetsz vele, érdeklődsz , kérdezősködsz, esetleg bármilyen közös programra elhívod! Nem kell feltétlen randira hívni rögtön! Ha ettől nem esik le neki hogy tettszik neked akkor ......

2017. okt. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam kezdeményezni, hogy egy átlátszó kis hazugsággal közelebb kerülök hozzá. Tipikus példa hogy "elromlik" valamid és kéred, hogy segítsen megjavítani. Ahh, tudom, szakállas módszer, de működik :)
2017. okt. 7. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!