Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért utálom magam azért mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálom magam azért mert nincs pénzem és miért gondolom, hogy emiatt nem vagyok megfelelő egy lánynak?

Figyelt kérdés
Lássuk be a mai világban elég fontos a pénz. Bennem valami azonban úgy érzem nagyon felborult a pénz miatt. Nem érzem magam egy súlycsoportban egy velem egykorú (19-20) gazdag hátterű sráccal. Barátnőm emiatt nincs is mert teljesen esélytelennek érzem magam egy esetleges szép lánynál és ez okból nem is szoktam keresni a lányok társaságát. Pedig értesüléseim szerint tetszettem már általam túl jónak vélt lányoknak is. Ennek tudatában sem mennék el randira eggyel sem mert teljesen szerencsétlenül érezném magam ha én gyalog vagy az olcsó autónkkal kellene elvinnem valahova míg a másik, velem egykorú volt osztálytársam jön az 5 éves luxus Mercedessel vagy ugyancsak fiatal BMW-vel. Sajnos már bebeszéltem magamnak, hogy barátnőt csak akkor érdemelnék ha ilyen saját autóm és egyéb felsőkategóriás dolgaim lennének. Szerintem a külsőm is másodlagos már nemhogy a belsőm. Elkezdtem márkásabb ruhákba járni amiket természetesen a szüleim állnak és csak az esik jól ha azt hiszik, hogy gazdag vagyok. Noha soha nem akartam gazdagnak tűnni (ehhez önbizalmam sincs) de mégis valamiért sokaknak az jön le, hogy az vagyok. A jövőmet sem tudom már elképzelni pénz nélkül, teljesen erre vagyok beállva, mondom még egyszer is, hogy úgy érzem barátnőm is csak akkor lehet ha gazdag leszek. Ha pedig arra gondolok, hogy nem leszek ami nagyon valószínű akkor azt gondolom, hogy egyedül fogok élni és semmi boldogság nem lesz az életemben.

2017. okt. 13. 21:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
29%

Miért abból vagyunk állandóan kiindulva, hogy egy férfinak terítenie KELL a pénzt, hogy aztán a lányok kiválaszthassák a legértékesebbet?

Tudtommal a feminizmus pont ez ellen akart fellépni, hogy ne csak a férfi képviselje az anyagi értékeket. Tehát, ha azt gondolod, hogy te magad értéktelen vagy pénz nélkül akkor miért gondolod, hogy a lányok zöme értékes? Nekik sincs önerőből semmijük kb. Csak azért mert puncival a lábuk között születtek?

Jah... ahogy előbb is írtam, annyit van ez még mai napig kántálva, hogy sok lány tényleg így gondolkodik. Amit a feminista nőtársaik kiharcoltak, ezek a lányok csak élősködnek ezen babérokon és még annyit sem dolgoznak vagy csinálnak mint régen.

2017. okt. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Mert ki van mosva az agyad. Bár mindenkinek ki van, nem vagy egyedül. Csak kevesen képesek függetleníteni magukat ezektől a tanult és berögzült téveszméktől, amiket a média, a szociális környezet, a tanárok, a szüleid programoztak beléd egészen pici korodtól kezdve. A nőkbe például azt programozták bele nagyon keményen, hogy nem lehetnek szépek smink nélkül, ahogy megszülettek. De ez egy baromság, mert mindenki úgy a legszebb, ahogy a természet megalkotta. Szinte minden ember súlyosan szenved a saját elméjétől. Tele van mindenki frusztrációval. Tanuld meg kikapcsolni a fejedben folyton szóló hangot, ami azt mondja, hogy nem vagy elég jó. Legyél néha a jelen pillanatban is.
2017. okt. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ez igaz. Belém is gondolom ez a mai világ, meg úgy általában az emberek égették be. Ha megdicsérik, hogy szép a szemem annak sem örülök, kb. mintha annyit mondanának, hogy ki van kötődve a cipőfűződ. Bezzeg ha azt mondanák, hogy de jól néz ki az Audi A5-ösöd arra már tudnék büszke lenni. Azzal meg, hogy gazdag a pasi és pénzes szerintem nem lehet versenyezni. Legbelül tudom, hogy úgy is azt gondolná a lány, hogy de jó lenne egy ilyen pasi mellett ülni.
2017. okt. 13. 21:45
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

"Legbelül tudom, hogy úgy is azt gondolná a lány, hogy de jó lenne egy ilyen pasi mellett ülni."


Figyelj, ez is csak egy téveszme. Ismerd fel, hogy minden ember más, nem gondolkodunk egyformán. Ne ítélkezz folyton.

2017. okt. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%

Nem lógsz túl sokat ezen az oldalon? :-)


Persze, fontos a pénz, ebből élünk, ebből fizetjük a számlákat, ebből veszünk ennivalót... De nekem a sajátom kell, amiért én dolgoztam meg, nem eltartatni akarom magam.

2017. okt. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Veled van a probléma.

Mit gondolsz, a szegények hogyan találnak párt maguknak?

A környezetemben nem csak a felső kategóriás emberkéknek van párjuk, sőt megsúgom: az én barátomnak nincs kocsija, mégis szeretjük egymást. (Természetesen már tervben van a járgány pár éven belül, mert a buszon néha kriminális a helyzet a sok idióta miatt, és anyámtól sem kérhetek olyat, hogy állandóan furikázzon.)


Egyébként a stílusos öltözködésem miatt van, aki rólam is azt gondolja, hogy sok pénzem van, de engem ez kifejezetten zavar. Nincs, csak kihozom a körülményekből a lehető legjobbat. :)


Egy ember értékét amúgy sem a pénz határozza meg.

Figyelj, ha nem változtatsz ezen a gondolkodásmódon, akkor azzal a saját sorsodat rontod, csak kérlek, 5 év múlva ne azt mondd, hogy azért nem jött össze senki, mert nem a legújabb BMW-vel mentél el a randikra. Tetszettél olyan lányoknak, akiket szépnek, vonzónak gondolsz, és elszalasztottad őket egy kisebbségi komplexus miatt, amire semmi okod sincs...


22/N

2017. okt. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Elég sokat lógok, igen.

Lehet így lesz kinézem magamból azt is, hogy az lesz a bajom. Erre még a saját szüleim is rátesznek egy lapáttal mikor beszélik, hogy ez meg az kihez ment férjhez és hiper-szuper házuk van, megfogta az Isten lábát a fazonnal. Az meg, hogy én biciklizek és megelőz a 30K Eurós autóval a fentebb említett egykori iskolatárs aki fiatalabb tőlem teljesen lerombol. Hogyan lehet ezen változtatni?

2017. okt. 13. 21:55
 8/20 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a helyzetben vagyok,mint te.Fogalmam sincs hogyan lehet rajta változtatni,egyre tanácstalanabb vagyok.Már elgondolkodtam illegális dolgokon ,ha nem jön be az élet. 22/F
2017. okt. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

#7

Fejleszd az érzelmi intelligenciád.

Ha szeretsz olvasni, akkor ajánlom Eckhart Tolle könyveit.

2017. okt. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk kezdd azzal, hogy ne hasonlítsd magad másokhoz.
2017. okt. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!