Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy munkatársnő megkérdez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy munkatársnő megkérdez egy másik csajról hogy bejön-e nekem, azzal mit akar? Beugratós kérdés, hogy a másik csaj lerázhasson?

Figyelt kérdés

Egyszercsak nekemszegezte X, hogy tetszik-e nekem Y kolleganő akivel amúgy jókat dumálunk, nevetünk. Szerencsére pont hivatott a főnök így megúsztam a választ, de hétfőn úgyis rákérdez újra.

26 vagyok, 20 évesen volt egy ugyanilyen szitu ahol megmondtam hogy bejön a csaj, a vége az lett hogy megszakította velem a kapcsolatot mert ő csak barátságot akart és teszteltetett engem a barátnőjével.


Szerintetek mi lehet a dolog mögött? Mit válaszoljak? Arra gondoltam hogy azt “semmi közöd hozzá, majd ha akarok valamit az érintett tudni fogja” Viszont 99% hogy megbízásból tette fel a kérdést.


2017. okt. 13. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Van ezen kívül pár másik verzió is:

-Annak a másik nőnek akar keríteni,szóval annak jössz be,és ez a csaj most a közvetítő úgymond;

-Csak kíváncsi volt,neked ki jön be és neki mennyi esélye van nálad.Tehát azért kérdezget,mert bejössz neki és így puhatolózik;

-Új információkra és pletykatémákra vadászik.

Mindegyik játszma,ezért szerintem légy óvatos az ilyen nőkkel.

2017. okt. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"volt egy ugyanilyen szitu ahol megmondtam hogy bejön a csaj, a vége az lett hogy megszakította velem a kapcsolatot mert ő csak barátságot akart"


Ha az a csaj csak barátságot akart, akkor mindegy mi miatt szakította meg a kapcsolatot. Legfeljebb később kaptad volna az elutasítást, így megspórolt neked egy beégést.


Amúgy én nem javaslom, hogy egy ilyen kérdésre "semmi közöd hozzá" jellegű beszólós választ adj. Könnyen elterjesztheti rólad a nő, hogy "bunkón válaszoltál egy kérdésére", és mire észreveszed fúj rád az egész női közösség.


Az ilyen jellegű kérdésekre a legjobb a visszakérdezés:


Ártatlan boci szemekkel ránézel és kedvesen megkérdezed: "Miért szeretnéd tudni?"

Erre mivel az igazat úgyse fogja megmondani, olyasmit habog majd, hogy "Háát, mert láttam, hogy mostanában sokat beszélgettek..."


Ezután elismered amit mondott (ez fontos! Ha tagadod a tényeket olyan mintha titkolni valód lenne), azután semleges témára tereled:


"Igen, többször is beszéltünk. Nagyon jófej lánynak tartom. Könnyű vele beszélgetni."


És ezzel, mint aki lezártnak tekinti a témát, visszafordulsz a munkádhoz.


Gyakorlatilag nem az eredeti kérdésre válaszoltál, hanem arra, hogy milyen embernek tartod a kérdésben szereplő lányt. De valószinűleg ezután a nő nem mer majd újra rákérdezni, mert ő sem akar még egy kellemetlen kérdést kapni.

A másik lánynak meg legfeljebb annyit tud továbbadni, hogy "XY jófejnek tart".


Ha esetleg a fenti ponton a nő mégis visszakérdez és erőlteti, hogy "De mint nő, bejön neked?" akkor az már tényleg tolakodás szintjére lép, és reagálhatsz eszerint.

Erős meglepődés, némi értetlenséggel az arcodon ismét visszakérdezel:

"Téged tényleg nagyon érdekel ez a téma! Miért szeretnéd tudni? De tényleg, mi a szándékod ezzel a kérdéssel?" - és nézz rá várakozó arccal.

Erre megint őneki kell valamit válaszolni de valószinűleg csak ismételni tudja magát.

Erre megismétled te is "Igen, beszélgettünk. Ahogy mondtam, könnyű vele beszélgetni."


Nem hiszem, hogy ezután még egyszer rá merne kérdezni.

2017. okt. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, miért érdekli őt ez.
2017. dec. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!