Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha felkelti valaki az érdeklőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felkelti valaki az érdeklődéseteket és bejön nektek az illető mi az oka annak, hogyha halogatjátok a döntést, hogy együtt legyetek vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2017. okt. 3. 09:57
 1/5 manó1235 ***** válasza:
87%
Múltbéli csalódások és az ebből adódó bizalmatlanság, vagy az a "túl szép, hogy igaz legyen". Vagy csak nem akarjuk elrontani valamivel esetleg. Én ezekre tudok gondolni :)
2017. okt. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha az illetőnek van egy lezáratlan párkapcsolata vagy érzelmi kötődése. Vagy ha nagyfokú társadalmi/vagyoni/egzisztenciális különbségek vannak köztünk (nem arra gondolok, hogy egyikünk 10-20 ezerrel többet keres).
2017. okt. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Saját példámat tudom felhozni. Megismertem egy lányt, beszéltünk neten pár napig és minden rendben volt, jött a találka és ott is minden a lehető legjobban alakult, elcsattant az első csók is. Egyszerűen túl lusta voltam tenni a kapcsolatért, nem volt kedvem randizni, mert hideg volt, meg a napi kis rutinomat megtörni és alkalmazkodni egy új emberhez.

Tudom, fura ez, de akkor így láttam jobbnak. Persze ez évekkel ezelőtt volt, azóta másként állok a dolgokhoz. 28/f

2017. okt. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vagy egy korábbi kapcsolat, amin nem vagyok túl, vagy a tény, hogy nem ismerem eléggé (én szeretem ezt alaposan mérlegelni, és úgy gondolom, nem elég néhányszor találkozni valakivel ahhoz, hogy eldöntsem, belevágok-e vele egy olyan dologba, amit én személy szerint egy életre, de legalábbis évekre tervezek. Nem akarok fölösleges köröket futni és időt szánni olyanra, akire nem éri meg később... Ez nem mindig derül ki az első pár randin.


De akkor is nemet szoktam mondani, ha tudom, hogy szinte esélytelen, hogy eleget legyek vele, mert akkor valaminek a rovására menne nagyon. Szórakozni meg senkivel sem akarok. Ilyen pl. Az utolsó félév az egyetemen. Szakdolgozat, záróvizsga, mellette sportolok... Egyszerűen nincs kedvem elmászkálni senkivel, meg nincs kapacitásom egy új kapcsolat gondozására. Nekem egy ilyen nagyon elvonja a figyelmem. Más az, ha az ember a párjával megy keresztül ezen, és más, az, mikor egy új kapcsolat van kialakulóban... De fogadni mernék, a munkám során is lesznek brutális időszakok. Adekvát válasz lenne, hogy hagyjam a fenébe az edzést, de ez nálam nem így megy. Nekem fontosabb az a kis szertartás és magammal töltött idő a lelki kiegyensúlyozottságomhoz, mint mással randizgatni/találkozgatni. Akármennyire is szeretik az ember képébe vágni, hogy mindenkinek arra van ideje, amire akarja.

2017. okt. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Találgathatok, hogy pontosan melyik áll a háttérben, de jókat írtatok
2017. okt. 3. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!