Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vesz rá valakit hogy ennyire utálja önmagát (több lent)?

Figyelt kérdés
Tegnap éjszaka olvastam itt egy kérdést ahol a kérdező könyvbeillő képvilággal írta a saját maga iránt érzett mélységes gyűlöletet vagy legalább is nekem ez jött le belőle mert nem volt könnyű megérteni. Én még ilyet nem láttam itt sem. Én sem vagyok elégedett magammal, de ezt rossz volt olvasni hogy van aki ennyire szenved. Én speciel harmadéves egyetemista lány vagyok pszichológiát hallgatok lényegében és érdekelne egy ilyen ember. Hozzáteszem nekem sincs szerencsém a párkapcsolatokban. Eddig két komoly barátom volt de mindkettőnek rossz vége lett. Van egy kis túlsúlyom is mert szakítás után valahogy elhagyja magát az ember és az öltözködésem is kicsit visszaesett mert nincs kedvem annyira foglalkozni magammal mint azelőtt. De én tudom hogy egyszer majd ez az állapot is megszűnik és újra rátalálok önmagamra. A barátok például sokat segítenek az ilyesmibe amikor elrángatják az embert valahova bulizni és pasizni.
2017. okt. 14. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is olvastam az ominózus kérdést. Szerintem aki kiírta, abszolút nincs tudatában, mekkora fazon. Óriási forma lehet, de erre rá kéne, hogy ébredjen. Nem semmi volt az iromány, amit iderittyentett :D
2017. okt. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mit írt?
2017. okt. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A legrosszabb ***** válasza:
Melyik vót' az? A magas vékony? Vagy az alacsony ocsmány? Gyenge színész mindkettő, bár valószínűleg egy és ugyanaz a személy.
2017. okt. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ez volt az:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Nem hinném hogy színész lenne de lehet igazad van. Egyébként A legrosszabb te is érdekes figura lehetsz.


Egyik barátnőm mondta, hogy nézzek fel ide fogok találni érdekességeket és igaza lett.

2017. okt. 14. 13:02
 5/9 A legrosszabb ***** válasza:
És most komolyan, ez a szánalmas, erőltetett, félrészegen kényszerből összetákolt nyálóceán ennyire megható, hogy a becsináltok tőle a bugyitokba?
2017. okt. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sokkal érdekesebb mint a többi önmagát ismételgető provokatív kelekótya. Aki így tud írni az biztos hogy érdekes személyiség lehet.
2017. okt. 14. 13:20
 7/9 A legrosszabb ***** válasza:
Hozzon össze a sors egy ilyennel. Negyed órát sem adok, porzani fog utánad az út, úgy fogsz menekülni tőle. Tapasztalatból beszélek. De például láttad-e A bájkeverőt? Őrületbe kergeti a lányt a csávó, amikor pityergő költővé változik. Úgyhogy hajrá, randizzatok!
2017. okt. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyszerű embereket lehet csak lenyűgözni ilyen bzis, barokkos fogalmazással.
2017. okt. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A leírásod után azt hittem kiírtam egy kérdést amire nem emlékszem.

Én ilyen költőien nem tudok nyilatkozni, de borzasztóan gyűlölöm magam én is.


Nem nehéz "összehozni", csak szüntelen b***ogatás kell a társadalomtól sok-sok éven át.

28F

2017. okt. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!