Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátnőm elvesztette önmagát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szlogen kérdése:

A barátnőm elvesztette önmagát. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Több mint 2 évet voltunk együtt és teljesen jó kapcsolatunk volt persze a kisebb buktatók nálunk sem maradhattak ki.

Egy félreértés következtében (nem egyikünknek sem volt más valakije) szakitott velem azzal az indokkal, hogy elvesztette önmagát a kapcsolatban, és, hogy most egyedüllétre van szüksége és meg kell találnia önmagát.

Azt mondta majd idővel tiszta lappal újrakezdhetjük ha úgy alakul, de ez számomra badarság.

Mi lehet ennek az oka, hogy ő ezt érzi, vagy h ezt nem lehetett volna közösen megoldani?



2017. júl. 20. 12:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ergo rossz hatással vagy rá olyan tekintetben, hogy gátolod a kiteljesedésében, de lehet csak random dugni akar mással, mert erre van vágya ki tudja...csak ő tudja, hogy mi van a háttérben és miért jött ilyen indokkal elő
2017. júl. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Kiszeretett belőled ,csak nem akarta ilyen bántóan közölni veled.
2017. júl. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Fordítok: nem kellesz már neki.
2017. júl. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Megunt, és mással akar együtt lenni. Egyéb klasszikus szövegek:

Te jobb vagy, mint én, nem érdemellek meg.

Szerintem inkább legyünk barátok.

Időre van szükségem, hogy tisztázzam magamban a szerelmünket.

2017. júl. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy fejtse ki részletesebben mert nem érted. Ez így csak egy lufi hámozva, magyarul semmi.
2017. júl. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem jó szlogent fújsz neki.
2017. júl. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én is elveszítettem önmagam a házasságomban és amikor már nem bírtam, elváltam. Még háromnegyed évbe telt mire kapcsolat után kezdtem nézni, időre volt szükségem, hiszen szerettem is a volt férjemet még, de már nem tudtam mellette megmaradni. És önvizsgálatot kellett tartanom, miért adtam fel azt aki voltam, miért voltam túlzottan kompromisszum-kész, miért nem vállaltam fel amire vágyom, amikor azt láttam hogy ez ellentétes az ő vágyaival. Meg kell(ett) tanulnom kiállni magamért és az életemet többnek látni, mit xyné, feleség, "mi" de úgy, hogy az én világom az ő háttérországa volt, körülötte forgott, és ezért én nem kaptam meg azt az érzelmi törődést amire szükségem volt.


Hogy ez a barátnőd részéről kamu kifogás-e vagy ő is így érez, nem tudom. Beszélned kell vele erről, de ha ilyenen megy át, ez olyan dolog amit nem igazán lehet közösen megoldani, ha a másik fél nem is látja, nem is érti a problémát.

2017. júl. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az elveszítette önmagát a kapcsolatban azt jelenti, hogy nem érezte jól magát benne. Belefásult. Elveszítette a motivációt. Most új impulzusokra vadászik, és hogy őszinte legyek, sajnos nem sok esély van arra, hogy visszamenjen hozzád.


21/L

2017. júl. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Számára egy kapcsolat korlátozó. Vagyis így gondolja.


Persze a valóságban akár találhattatok is volna megoldást a problémára. Ki tudja mire volt szüksége.

Mondott valamit erről?

Sponaneitás, szenvedély, ilyesmik?

2017. júl. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele azóta és mint kiderült ezt ő úgy értette, hogy volt benne egy túlzott megfelelési vágy felém, de ezeket az elvárásokat nem tudta teljesiteni.

Csak nem értem mert soha nem kértem semmit, de ez benne kialakult és lelkileg elveszett.

2017. júl. 20. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!