Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Harminc körüli hölgyek, volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harminc körüli hölgyek, volt már olyan veletek, hogy valaki túl kamaszosan/kisfiúsan udvarolt nektek? Vicces sztorik is jöhetnek!

Figyelt kérdés

Igazából mire mondjátok azt,hogy .....ez de gyerekes?

Ha valakit érdekel, sokáig voltam kapcsolatban 20 évesen jöttünk össze, akkor komoly próbáltam lenni a lány szintén 20 éves volt igényelte, a cuki bolondos kisfiút meg is szoktam. Most 31 lettem, közben volt egy speciális kapcsolatom ott a lány végletek embere volt e téren....


Aztán volt egy randim nagyon jó volt leszervezték nekem, komoly étteremben vacsora az is tetszett aztán aki leszervezte az el is rontotta azt a kapcsolatot. Ölette vagy utána a lány plazába Ronald bácsi éttermébe szeretett volna menni....

Na jól leragadtam az evésnél, van aki odavan a kedves idézetekért és az aranyos rajzfilmes e-képeslapokért, más biztos gyerekesnek tartja!

Tudom önmagamat adjam de azért érdekel a véleményetek!



2017. okt. 15. 21:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha bejossz,meg tudnek vonzodni hozzad,ha rajzfilmes kepeslapot adsz vagy viccelodsz. Sot,hagy gyerekesnek tartanalak idonkent,az se zarja ki a vonzodast.

N

2017. okt. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!