Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs olyan felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs olyan felnőtt fiatal lány, aki képes lenne vonzódni egy kisfiúsan kinéző felnőtt sráchoz?

Figyelt kérdés

Annyira szégyen, hogy csak 13-15 éves kiscsajok rajonganak értem, akiket néha már kínszenvedés levakarani is magamról, annyira nyomulnak. Huszonéves vagyok és sokan azt mondják, hogy örüljek, hogy 16-nak nézek ki, mert majd pár év múlva hasznom lesz belőle, hát én nem ezt tapasztalom, sokkal nagyobb hátrányban vagyok egy ilyen fiatalos testen, mint például egyik izmos, magas haverom, akire mindenféle lányok tapadnak és jobban is van lehetőséges válogatni, mert még magas is ráaádusul.

De lehet túlsáogsan ronda vagyok és azért nem vonzódnak hozzám a 18+-os lányok?


2012. nov. 25. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:

ha küldesz képet akkor megmondom, hogy hogyan nézel ki :)

amúgy ha valaki nem úgy néz ki, mint egy kigyúrt állat, de kisfiús attol lehet még jó szíve és jó teste meg minden :)

18/L

2012. nov. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Küldj képet és megmondom, hogy hogy nézel ki :)
2012. nov. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Tudnak nagyon jól kinézni a kisfiús pasik.De valóban,kép hiányában nem tudunk helytálló választ adni.
2012. nov. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert nem vagy alfahím, vagyis elbuktad az evolúciót. Sajnos én is ebben a helyzetben vagyok.
2012. nov. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!