Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most őszintén, a nők csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén, a nők csak a pénzre, jóképűségre, kigyúrt testre vagy a hírességekre buknak?

Figyelt kérdés

Tudom sablonos a kérdés, de most őszintén: ismer valaki olyan pasit akinek MINŐSÉGI barátnője van, és nem rendelkezik ezen tulajdonságok egyikével sem?


Minőségi alatt pedig pontosan azt értem, hogy:

-szép és csinos (ez egy alap dolog kellene lennie egy nőnél)

-van saját személyisége, nem apapótlékot keres

-nem eltartót keres, mert bármit is dolgozni lusta

-nem lelki beteg és nem tömi magát pszichoaktív gyógyszerekkel

-30 éven aluli (igen, egy nőnek már 30 év és afölött már sok, akkor már elkezdenek megjelenni a ráncai meg minden, ami egy cseppet sem vonzó, egy férfinál lehet vonzó a ránc és az őszülő haj, rengeteg nő bukik rá)


2017. okt. 17. 12:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de buta vagy. A "minőségi" jelzőből meg feltételezem, hogy tapasztalatlan és jócskán fiatal is. A részletezésed alapján meg már nem is mondom... Költözz a holdra! Az a neked való hely! Vagy talán Szíria.
2017. okt. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed kőbunkó, esetleg provokáció.


A dolog nem igaz, viszont a tagadása sem. Szóval aki azt mondja, hogy "ezek a dolgok nem számítanak" az is hazugság lenne. Csak nem olyan mértékben számít és ne kizárólagosan.


De muszáj tetszeni külsőre a másiknak.

Muszáj jómódúnak lenni, senki nem akar szegénnyel összejönni.

Nem szabad elhanyagolni az alkatot, habár arra a tipikus "fehérneműmodell izomságra" csak az olyan hibbant nők vágynak, akik a kérdező női megfelelői.

Hírességek... Na ez főleg bukik, mivel van akiket taszít is a dolog

2017. okt. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Sablonkérdésre sablonválasz: Igen.

És most jobb lett neked ettől?

2017. okt. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ezt így mind együtt életkortól függően, és persze a szomszéd kisfiútól kezdve az apánkig, jönnek sorra a nagy plátói szerelmek.


Élni meg azzal él mindenki aki jut.

2017. okt. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyne lenne ilyen nő.. Más kérdés, hogy egy ilyen "minőségi nő" egy hozzád hasonlóan gondolkodó suttyóval szóba se áll :)
2017. okt. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogy rád miért nem buknak a nők, az mondjuk érthető.


Te mennyire vagy "minőségi"? LOL

2017. okt. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Jaj de buta itt a legtöbb válaszoló.
2017. okt. 17. 12:17
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Esetedben nem hinnem, hogy (csak) ezek hianya okozna a kudarcelmenyeket. 33 eves ferfi vagyok es ismerek szamtalan +30-as nöt, akikert meg tini sracok is eladnak a lelküket.


...de tekintsünk el az ostoba definiciodtol...

A lanyok altalaban jokepünek mondanak, különösen a szemem nyeri el tetszesüket, habar ezt kisse cliche-nek tartom. Nem csak a baratnöm, de szeretöim is mind messze tulszarnyaljak a te "minösegi" kriteriumjait (meg, ha nehany közülük el is mult mar 30). Magas vegzettseggel es/vagy kiemelkedö egzisztenciaval rendelkeznek, nem csak szepek, de gyönyörüek is (nem csak az en velemenyem szerint) es minden mas teren is igazi alomnök... csak azt nem ertem, miert es mivel keltem fel erdeklödesüket. De tenyleg nem! Tudom, hogy ezert most megint lepontoz mindenki, ami ugye hatalmas tragedia az eletemben. Egyszerre büntetesnek veszem az igazsagtalansagert, amiert nekem nem okoz gondot, hogy ne egyedül töltsem az ejszakat (vagy mas napszakot, alkalomtöl függöen) es az erkölcstelen magatartasomert... tessek: eld ki magad!

2017. okt. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Retard vagy kérdező. A kérdés pedig provokáció
2017. okt. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

25 körül is simán elkezdenek apró ráncok megjelenni a nőknél , csak szólok, hogy véletlenül se próbálkozz ezentúl 25 feletti nőnél se inkább :DDDDD Még lelankad a farkad szex közben, ha meglátod a szeme alatt.


Amúgy mindegyik tulajdonsággal rendelkezem nőként, amit leírtál, a párom viszont egy jóképű férfi (ez alap dolog egy férfinél, ha a párom akar lenni ;) ), bocs, de senki nem fog neki nem tetsző sráccal összejönni.

2017. okt. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!